روی خط خبر

  • لیگ
  • پارس فوتبال
  • مهدی قایدی ؛ چرا فرهاد مجیدی با فروش مهدی قایدی موافقت کرد؟ پای پول در میان است!

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

خبر "مهدی قایدی ؛ چرا فرهاد مجیدی با فروش مهدی قایدی موافقت کرد؟ پای پول در میان است!" از منبع پارس فوتبال درتاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ مربوط به تیم استقلال با موضوع lig-لیگ منتشر شد.

مهدی قایدی ؛ چرا فرهاد مجیدی با فروش مهدی قایدی موافقت کرد؟ پای پول در میان است!

مهدی قایدی با استقلال قرارداد دارد و به همین خاطر اگر قرار باشد راهی آنسوی آب ها شود، حتماً باید منافع مالی باشگاه تأمین گردد.

نوشته فرهاد مجیدی به خاطر پول مهدی قایدی را می فروشد ؟ پشت پرده انتقال باشوی استقلال اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

مهدی قایدی با استقلال قرارداد دارد و به همین خاطر اگر قرار باشد راهی آنسوی آب ها شود، حتماً باید منافع مالی باشگاه تأمین گردد. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : فرهاد مجیدی در خلال مصاحبه آتشین خود مدعی شد اگر قرارداد بازیکنان تمدید نشده و حتی یک نفر از استقلالی ها جدا شود، او هم دیگر در این تیم باقی نخواهد ماند! البته سرمربی آبی پوشان یک استثنا هم قائل شد و داستان مهدی قایدی را از بقیه نفرات جدا کرد. فرهاد صراحتاً گفته مانع پیشرفت این ملی پوش نمی شود و به نوعی می توان همین حرف را چراغ سبزی برای فروش ستاره استقلال به تیم های خارجی در همین تابستان قلمداد کرد.البته مهدی قایدی با استقلال قرارداد دارد و به همین خاطر اگر قرار باشد راهی آنسوی آب ها شود، حتماً باید منافع مالی باشگاه تأمین گردد و به احتمال زیاد این همان مسئله ای است که برخی از مدیران باشگاه به عنوان راهکاری برای حل قسمت قابل ملاحظه ای از مشکلات مالی استقلال مدنظر قرار داده اند. با توجه به سن و سال و درخشش این بازیکن، قطعاً تیم های خارجی به ویژه تیم های قطری رقم قابل ملاحظه ای بابت او می پردازند که با توجه به قیمت کنونی ارز، استقلال می تواند با سهمی که از این انتقال می برد، بخشی از بدهی های معوقه باشگاه را بپردازد و مانع از وقوع فجایع مدیریتی در ماه های آتی شود.البته همه این اتفاقات در صورتی رخ می دهد که قایدی با رقم مناسبی ترانسفر شود.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " مهدی قایدی ؛ چرا فرهاد مجیدی با فروش مهدی قایدی موافقت کرد؟ پای پول در میان است! از منبع پارس فوتبال. "

اخبار گوناگون

× ×