روی خط خبر

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

خبر "مجوز فرهاد مجیدی برای جدایی مهدی قایدی از استقلال ؛ پارس فوتبال" از منبع پارس فوتبال درتاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ مربوط به تیم استقلال با موضوع lig-لیگ منتشر شد.

مجوز فرهاد مجیدی برای جدایی مهدی قایدی از استقلال ؛ پارس فوتبال

پس از اینکه فرهاد مجیدی موافقت خود را با جدایی مهدی قایدی اعلام کرد، مدیر برنامه مهاجم استقلال مدعی شد که پس از مهیا شدن حضور قایدی در یک تیم آسیایی دنبال لژیونر کردن او به پرتغال است.

نوشته آخرین خبر از جدایی مهدی قایدی از استقلال اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

پس از اینکه فرهاد مجیدی موافقت خود را با جدایی مهدی قایدی اعلام کرد، مدیر برنامه مهاجم استقلال مدعی شد که پس از مهیا شدن حضور قایدی در یک تیم آسیایی دنبال لژیونر کردن او به پرتغال است. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : مدیربرنامه های مهدی قایدی مهاجم استقلال مدیر برنامه مهدی طارمی است و هدفش این است بعد از مهیا کردن حضور مهدی قایدی در یک تیم آسیایی او را به فوتبال پرتغال انتقال دهد.مهدی قایدی برای جدایی از استقلال در پایان فصل جاری از فرهاد مجیدی مجوز گرفت و از مدیر برنامه اش خواسته حضور او را در یک تیم خارجی مهیا کند. البته مهدی قایدی دو فصل دیگر با استقلال قرارداد دارد و جدایی اش ازاین تیم باید با نظر باشگاه باشد.ابتدا تصور می شد فرهاد مجیدی مخالف جدایی مهدی قایدی باشد اما فرهاد مجیدی اعلام کرده مهدی قایدی می تواند استقلال را ترک کند. مهدی قایدی گفته باز هم دوست دارد برای استقلال بازی کند اما برای بهبود وضعیت مالی خانواده اش می خواهد اردوی تیم آبی را ترک کند.به نظر می رسد مقصد بعدی قایدی یک تیم عربی باشد؛ به این خاطر که تنها تیم های عربی هستند که می توانند برای خرید مهدی قایدی خواسته های مالی باشگاه استقلال را بر آورده کنند. الدحیل یا الغرافه تیم هایی هستند که شانس زیادی برای در اختیار گرفتن مهدی قایدی دارند. مدیر برنامه های مهدی قایدی مدیر برنامه مهدی طارمی است و هدفش این است بعد از مهیا کردن حضور مهدی قایدی در یک تیم آسیایی او را به فوتبال پرتغال انتقال دهد.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " مجوز فرهاد مجیدی برای جدایی مهدی قایدی از استقلال ؛ پارس فوتبال از منبع پارس فوتبال. "

اخبار گوناگون

× ×