روی خط خبر

  • لیگ
  • پارس فوتبال
  • محمد مهدی بخشی مهمان ویژه رختکن استقلال پیش از بازی با نفت مسجد سلیمان

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

خبر "محمد مهدی بخشی مهمان ویژه رختکن استقلال پیش از بازی با نفت مسجد سلیمان" از منبع پارس فوتبال درتاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ مربوط به تیم استقلال با موضوع lig-لیگ منتشر شد.

محمد مهدی بخشی مهمان ویژه رختکن استقلال پیش از بازی با نفت مسجد سلیمان

در حاشیه دیدار استقلال و نفت مسجد سلیمان و پیش از آغاز آن محمد مهدی بخشی هوادار نوجوان و متعصب آبی ها به همراه پسرخاله خود در رختکن استقلال حاضر شده با فرهاد مجیدی عکس یادگاری گرفتند.

نوشته حضور دو میهمان ویژه در رختکن استقلال در حاشیه بازی با نفت مسجد سلیمان + سند اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

در حاشیه دیدار استقلال و نفت مسجد سلیمان و پیش از آغاز آن محمد مهدی بخشی هوادار نوجوان و متعصب آبی ها به همراه پسرخاله خود در رختکن استقلال حاضر شده با فرهاد مجیدی عکس یادگاری گرفتند. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : محمد مهدی بخشی هوادار تیم فوتبال استقلال و امیرعلی پسرخاله اش مهمان امروز رختکن آبی های پایتخت پیش از مصاف با نفت مسجد سلیمان بودند.محمد مهدی که با گفتن من تیمم را نمی فروشم، علاقه اش به استقلال را نشان داده بود، بعد از حضور در رختکن استقلال با استقبال گرم فرهاد مجیدی سرمربی استقلال روبه رو شد و در ادامه بازیکنان استقلال با دست زدن برای او، از او تقدیر کردند.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " محمد مهدی بخشی مهمان ویژه رختکن استقلال پیش از بازی با نفت مسجد سلیمان از منبع پارس فوتبال. "

اخبار گوناگون

× ×