روی خط خبر

  • لیگ
  • پارس فوتبال
  • خوش و بش گرم فرهاد مجیدی و بازیکنان استقلال با فکری در حاشیه بازی با نفت مسجد سلیمان

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

خبر "خوش و بش گرم فرهاد مجیدی و بازیکنان استقلال با فکری در حاشیه بازی با نفت مسجد سلیمان" از منبع پارس فوتبال درتاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ مربوط به تیم استقلال با موضوع lig-لیگ منتشر شد.

خوش و بش گرم فرهاد مجیدی و بازیکنان استقلال با فکری در حاشیه بازی با نفت مسجد سلیمان

در حاشیه بازی استقلال و نفت مسجد سلیمان دیدار و خوش و بش گرم فرهاد مجیدی و بازیکنان استقلال با محمود فکری تصاویر جالبی را خلق کرد.

نوشته سنگ تمام فرهاد مجیدی و بازیکنان استقلال برای محمود فکری + سند اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

در حاشیه بازی استقلال و نفت مسجد سلیمان دیدار و خوش و بش گرم فرهاد مجیدی و بازیکنان استقلال با محمود فکری تصاویر جالبی را خلق کرد. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : سرمربیان تیم های استقلال و نفت پیش از شروع بازی با یکدیگر خوش و بش کردند.دیدار تیم های استقلال و نفت مسجد سلیمان در شرایطی در ورزشگاه آزادی برگزار شد که آبی پوشان با اسپانسر جدید وارد زمین شده و تبلیغ روی پیراهن این تیم برای این مسابقه تغییر کرده است.* حسین مرادمند به دلیل آسیب دیدگی از ناحیه کشاله در فهرست تیم استقلال قرار ندارد. علاوه بر وی دیاباته نیز از لیست ۲۰ نفره این تیم خط خورده است.* بازیکنان تیم استقلال با پیراهنی که تصویر عارف غلامی روی آن بود وارد زمین شدند. غلامی در بازی با پرسپولیس با پارگی رباط صلیبی مواجه شد.*پیش از شروع مسابقه فرهاد مجیدی به سمت نیمکت نفت رفت و با محمود فکری و سایر نیمکت نشینان این تیم خوش و بش کرد.*حنیف عمران زاده مربی تیم فوتبال نفت برخورد گرمی با فرهاد مجیدی داشت.*محمود فکری قبل از آغاز دیدار دو تیم با جعفر تبریزی عکاس با سابقه مطبوعات ورزشی خوش و بش کرد.*بازیکنان تیم استقلال قبل از شروع مسابقه از فکری و کادر فنی نفت رخصت گرفتند.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " خوش و بش گرم فرهاد مجیدی و بازیکنان استقلال با فکری در حاشیه بازی با نفت مسجد سلیمان از منبع پارس فوتبال. "

اخبار گوناگون

× ×