روی خط خبر

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

خبر "سبحان خاقانی زننده گل شماره ۹۰۰ استقلال در لیگ برتر ؛ پارس فوتبال" از منبع پارس فوتبال درتاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ مربوط به تیم استقلال با موضوع lig-لیگ منتشر شد.

سبحان خاقانی زننده گل شماره ۹۰۰ استقلال در لیگ برتر ؛ پارس فوتبال

سبحان خاقانی با زدن اولین گل استقلال مقابل نفت مسجد سلیمان نهصدمین گل آبی ها در لیگ برتر را به ثمر رساند تا از این نظر به یک رکورد تاریخی برسد.

نوشته ستاره جوان استقلال که یک گل تاریخی زد اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

سبحان خاقانی با زدن اولین گل استقلال مقابل نفت مسجد سلیمان نهصدمین گل آبی ها در لیگ برتر را به ثمر رساند تا از این نظر به یک رکورد تاریخی برسد. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : سبحان خاقانی زننده گل شماره ۹۰۰ استقلال در لیگ برتر لقب گرفت.سبحان خاقانی بازیکنی است که امروز در غیاب وریا غفوری در پست بال راست استقلال به میدان رفته است تا احمد موسوی جایی در ترکیب استقلال نداشته باشد. نکته جالب اینکه خاقانی در دقیقه ۸ بازی موفق شد روی یک حرکت ترکیبی زیبا دروازه نفت مسجد سلیمان را باز کند تا آبی ها خیلی زود از حریف خود جلو بیفتند.خاقانی که فقط ۲۰ سال سن دارد امروز موفق شد گل شماره ۹۰۰ استقلال در لیگ برتر را به نام خود ثبت کند.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " سبحان خاقانی زننده گل شماره ۹۰۰ استقلال در لیگ برتر ؛ پارس فوتبال از منبع پارس فوتبال. "

اخبار گوناگون

× ×