روی خط خبر

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

خبر "غیبت شیخ دیاباته در دیدار استقلال" از منبع پارس فوتبال درتاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ مربوط به تیم استقلال با موضوع lig-لیگ منتشر شد.

غیبت شیخ دیاباته در دیدار استقلال

استقلال در حالی موفق شد با تک گل سبحان خاقانی نفت مسجدسلیمان را شکست دهد که غیبت شیخ دیاباته علامت سوال بزرگ این دیدار بود.

نوشته پشت پرده غیبت شیخ دیاباته در برابر نفت MIS اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

استقلال در حالی موفق شد با تک گل سبحان خاقانی نفت مسجدسلیمان را شکست دهد که غیبت شیخ دیاباته علامت سوال بزرگ این دیدار بود. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : به گزارش پارس فوتبال، مهمترین اتفاق لیست استقلال در بازی با نفت مسجدسلیمان خط خوردن شیخ دیاباته بود.شیخ دیاباته که رابطه خوبی هم با محمود فکری نداشت، برای بازی مقابل تیم او از انگیزه های زیادی برخوردار بود اما مجیدی حتی نام این بازیکن را در لیست ۱۸ نفره هم قرار نداد. در این مورد شنیدیم فرهاد مشکل خاصی با شیخ ندارد اما مهاجم خارجی استقلال از نظر بدنی آماده نیست و قراردادش هم با باشگاه تمام شده است.همان طور که می دانید پرویز مظلومی عضو هیئت مدیره استقلال گفته بود دیاباته از استقلال شکایت کرده و بعدا خبر رسید که حتی پنجره های نقل و انتقالاتی باشگاه را هم بسته است. او در بازگشت به ایران فقط چند دقیقه در ترکیب این تیم قرار گرفت و به نظر می رسد فرهاد مجیدی دیگر روی این مهاجم حساب باز نمی کند.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " غیبت شیخ دیاباته در دیدار استقلال از منبع پارس فوتبال. "

اخبار گوناگون

× ×