روی خط خبر

  • لیگ
  • پارس فوتبال
  • ۳۰۰ دقیقه بسته ماندن دروازه استقلال در دیدار با سایپا، پرسپولیس و نفت مسجدسلیمان

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

خبر "۳۰۰ دقیقه بسته ماندن دروازه استقلال در دیدار با سایپا، پرسپولیس و نفت مسجدسلیمان" از منبع پارس فوتبال درتاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ مربوط به تیم استقلال با موضوع lig-لیگ منتشر شد.

۳۰۰ دقیقه بسته ماندن دروازه استقلال در دیدار با سایپا، پرسپولیس و نفت مسجدسلیمان

استقلال با بسته نگه داشتن دروازه خود برابر نفت مسجدسلیمان، تعداد دقایق گل نخوردنش در سه دیدار اخیر به عدد 300 رسید.

نوشته حسرت ۳۰۰ دقیقه ای برای رقبا ؛ قفس توری استقلال فرو نمی ریزد اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

استقلال با بسته نگه داشتن دروازه خود برابر نفت مسجدسلیمان، تعداد دقایق گل نخوردنش در سه دیدار اخیر به عدد ۳۰۰ رسید. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : به گزارش پارس فوتبال، استقلال در دقایق تلف شده جدال مقابل تراکتور دروازه خود را گشوده دید و پس از آن حسرت گلزنی را به دل سایپا، پرسپولیس و نفت مسجدسلیمان گذاشت.استقلال این فصل به واسطه عملکرد خوبی که خط دفاعی و گاهی اوقات دروازه بانان این تیم داشته اند، تعداد گل های خورده کمی داشته و از این بابت نمره قبولی می گیرد. آنها تا اینجای کار ۱۶ مرتبه دروازه خود را گشوده دیده اند که با توجه به برگزاری ۲۸ هفته از رقابت های لیگ برتر، کارنامه خوبی محسوب می شود.البته فراموش نکنیم که آبی پوشان طی سه بازی برگزارشده در چارچوب جام حذفی نیز فقط ۲ گل خورده اند. استقلال در دقایق تلف شده جدال مقابل تراکتور دروازه خود را گشوده دید و پس از آن حسرت گلزنی را به دل سایپا، پرسپولیس و نفت مسجدسلیمان گذاشت تا با احتساب ۱۲۰ دقیقه ای شدن دربی جام حذفی، تعداد دقایق گل نخوردن متوالی آبی پوشان به عدد ۳۰۰ برسد. از این آمار ۲۱۰ دقیقه با دروازه بانی حسین حسینی بوده و ۹۰ دقیقه نیز به محمد رشید مظاهری اختصاص دارد.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " ۳۰۰ دقیقه بسته ماندن دروازه استقلال در دیدار با سایپا، پرسپولیس و نفت مسجدسلیمان از منبع پارس فوتبال. "

اخبار گوناگون

× ×