روی خط خبر

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

خبر "جعبه سیاه باید در مجموعه خودش باز شود" از منبع پارس فوتبال درتاریخ ۱۴۰۰/۰۵/۱۴ مربوط به تیم استقلال با موضوع lig-لیگ منتشر شد.

جعبه سیاه باید در مجموعه خودش باز شود

فرزاد مجیدی مدیر اجرایی تیم فوتبال استقلال گفت که قصد دارند با قهرمانی در جام حذفی آن را به هواداران هدیه دهند.

نوشته فرزاد مجیدی و ماجرای جعبه سیاه استقلال ! اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

فرزاد مجیدی مدیر اجرایی تیم فوتبال استقلال گفت که قصد دارند با قهرمانی در جام حذفی آن را به هواداران هدیه دهند. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : فرزاد مجیدی پس از برتری ۲ بر یک تیم فوتبال استقلال مقابل گل گهر سیرجان در مرحله نیمه نهایی جام حذفی فوتبال اظهار داشت:امیدوارم با تلاشی که انجام دادیم، بتوانیم در فینال جام قهرمانی را بگیریم و هواداران را خوشحال کنیم.فرزاد مجیدی در مورد اینکه چرا امیر قلعه نویی از داوری ناراحت بود، تصریح کرد:این سؤالی نیست که از من بپرسید و باید از قلعه نویی بپرسید. شکست هر کسی را ناراحت می کند و امیدوارم قلعه نویی و تیمش در ادامه راه موفق باشند.فرزاد مجیدی مدیر اجرایی تیم فوتبال استقلال درباره فینال جام حذفی در نقش جهان اصفهان خاطرنشان کرد:باید گام آخر را محکم برداریم. با شناختی که از بازیکنان استقلال دارم، می دانم که قصد دارند قهرمانی را به هواداران هدیه بدهند. این تیم از بازیکنان گرفته تا کادر فنی شبانه روزی تلاش می کنند و امیدوارم این تلاش به سرانجام برسد.فرزاد مجیدی راجع به درگیری ها روی سکوها بین نیمکت نشین های دو تیم گفت:این اتفاقات در فوتبال طبیعی است. زیبایی های فوتبال به این اتفاقات است. ما برنده مسابقه بودیم و خدا را شکر می کنیم شرمنده هواداران نشدیم. هواداران انرژی مثبت می دهند و امیدوارم یکشنبه هفته آینده جامی را که لیاقت شان است، به آنها هدیه بدهیم.وی در واکنش به اینکه گل گهری اعتقاد داشتند تماشاگرانی برای حمایت از استقلال در ورزشگاه حضور داشتند، اظهار داشت:برای تیم گل گهر آرزوی موفقیت می کنم. آنها مجموعه باشگاهی و مدیریت خوبی دارند و امیدوارم سال آینده موفق باشند.فرزاد مجیدی مدیر اجرایی تیم فوتبال استقلال درباره اینکه آیا مشکلات مدیریتی باشگاه حل شده است، یادآور شد:این سؤال را از مدیریت باشگاه بپرسید. ما چند روز دیگر فینال جام حذفی را داریم و می خواهیم جام را به هواداران هدیه بدهیم.فرزاد مجیدی در مورد مشکلات داور با لباس فرهاد مجیدی گفت:این اتفاقات در فوتبال می افتد. نظر داور بود و دیدید که سرمربی ما احترام گذاشت. برای بازی های دیگر رنگ پیراهن را مشخص می کنیم.وی راجع به اینکه استقلال به دلیل از دست دادن جام حذفی سال گذشته یک جام به هواداران بدهکار است، خاطرنشان کرد:تلاش مان را می کنیم خجالت زده هواداران نشویم و امیدوارم تا اینجای کار از ما راضی باشند. هواداران پشت تیم هستند، انرژی مثبت می دهند و امیدوارم یکشنبه جام قهرمانی را بگیریم. هواداران استقلال سزاوار بیشتر از اینها هستند.مدیر اجرایی تیم فوتبال استقلال درباره اینکه به نظر می رسد جعبه سیاه استقلال است و چه زمانی صحبت خواهد کرد، گفت:جعبه سیاه باید در مجموعه خودش باز شود.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " جعبه سیاه باید در مجموعه خودش باز شود از منبع پارس فوتبال. "

اخبار گوناگون

× ×