روی خط خبر

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

خبر "مسعود ریگی ۹ میلیارد تومان درخواست داشته" از منبع پارس فوتبال درتاریخ ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ مربوط به تیم استقلال با موضوع lig-لیگ منتشر شد.

مسعود ریگی ۹ میلیارد تومان درخواست داشته

هافبک فصل گذشته استقلال در حالی به سپاهان رفت که مدیران باشگاه سابق او هیچ جلسه ای با بازیکن برگزار نکردند.

نوشته فاش شد ؛ مبلغ درخواستی مسعود ریگی از استقلال ؛ دلیل جدایی ستاره جذاب اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

هافبک فصل گذشته استقلال در حالی به سپاهان رفت که مدیران باشگاه سابق او هیچ جلسه ای با بازیکن برگزار نکردند. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : مسعود ریگی در شرایطی پس از دو سال حضور در استقلال تصمیم به جدایی و حضور در سپاهان را گرفت که طی دو هفته اخیر مباحث زیادی پیرامون دلیل جدایی این بازیکن از جمع آبی ها و حضورش در اصفهان مطرح شد و مدیران باشگاه استقلال موضوع مالی را علت اصلی جدایی او عنوان کردند.فرهاد مجیدی، سرمربی استقلال در گفت وگویی که اخیرا داشت، مدعی شد عده ای از هواداران این تیم حاضر به پرداخت بخشی از مبلغ قرارداد این بازیکن بودند و حتی او نیز با هافبک تیمش صحبت هایی برای تمدید قرارداد انجام داده، اما تصمیم ریگی تیم دیگری بوده است.ناصر فریادشیران، معاون اجرایی باشگاه استقلال نیز شب گذشته در یک گفت وگوی تلویزیونی عنوان کرد دلیل عدم تمدید قرارداد با مسعود ریگی درخواست ۱۵ الی ۲۰ میلیارد تومانی این بازیکن بوده است.در حالی فریادشیران مبلغ درخواستی ریگی را روی آنتن زنده و پس از پایان دیدار استقلال و الهلال عربستان اعلام کرد که این بازیکن در پیامی به مجری فوتبال برتر تاکید داشت به هیچ عنوان راجع به مسئله مالی مذاکره ای نداشته است که تکذیبیه ریگی موجب شد تا فریادشیران بگوید با مدیر برنامه این بازیکن صحبت کرده اند.اکنون مدیر برنامه مسعود ریگی به این مسائل واکنش نشان داد و گفت:بنده برای تمدید قرارداد ریگی سه جلسه با باشگاه استقلال جلسه داشتم که در هیچ کدام از آنها آقای فریادشیران حضور نداشته است. از طرف دیگر، درهیچ کدام از این جلسات راجع به مبالغ درخواستی بازیکن هیچ صحبتی انجام نشد.او ادامه داد:بنده با آقای مددی جلسه ای داشتم که ایشان عنوان کرد مبلغ درخواستی را بگوییم، اما بنده گفتم شما مبلغ را مشخص کنید تا روی آن فکر کنیم.پس از آن، در جلسه دوم به من اعلام کردند که هیئت مدیره باشگاه ۴ میلیارد تومان مبلغ پایه به علاوه هر بازی ۵۰ میلیون تومان یا ۳ میلیارد تومان مبلغ پایه به اضافه هر بازی ۱۰۰ میلیون تومان را در نظر گرفته اند.مدیر برنامه مسعود ریگی تصریح کرد:بنده زمانی که برای عقد قرارداد علیرضا رضایی به باشگاه استقلال رفتم، پیگیر بحث تمدید قرارداد مسعود ریگی هم شدم و گفتم داستان چه چیزی است؟ در آن جلسه به من گفتند که ما نمی توانیم بیش از ۵ میلیارد تومان مبلغ پایه و هر بازی ۵۰ میلیون تومان را بدهیم؛ من گفتم مبلغ را نمی توانید یک مقدار بالاتر ببرید که گفتند «نه». در آن جلسه، آقایان فرهاد مجیدی، فرزاد مجیدی و صالح مصطفوی هم حضور داشتند و می توانند شرح ماجرا را بگویند.او یادآور شد:متاسفانه آقایان چند وقت قبل عنوان کردند که مسعود ریگی ۹ میلیارد تومان درخواست داشته و الان می گویند ۱۵ الی ۲۰ میلیارد تومان درخواست کرده است.صحبتهای مدیر برنامه های مسعود ریگی درحالیست که فرهاد مجیدی سرمربی استقلال هم در این باره قبلا گفته بود:ناراحتم که ریگی از استقلال جدا شد اما خودم دو مرتبه و صالح مصطفوی هم چند بار با مسعود صحبت کردیم. حتی قرار شد بعضی از هواداران در مورد مسعود به باشگاه کمک کنند اما به هر حال تصمیم مسعود چیز دیگری بود و برای او آرزوی بهترین ها را دارم.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " مسعود ریگی ۹ میلیارد تومان درخواست داشته از منبع پارس فوتبال. "

اخبار گوناگون

× ×