روی خط خبر

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

خبر "استقلال ؛ فرشید اسماعیلی و مهدی قایدی تماشگر دیدار استقلال" از منبع پارس فوتبال درتاریخ ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ مربوط به تیم استقلال با موضوع lig-لیگ منتشر شد.

استقلال ؛ فرشید اسماعیلی و مهدی قایدی تماشگر دیدار استقلال

دو تصویر منتشر شده از دیدار استقلال - الهلال را می توان تلخ ترین تصاویر این دیدار برای هواداران استقلال دانست.

نوشته تصویری که دل استقلال را به درد می آورد + عکس اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

دو تصویر منتشر شده از دیدار استقلال – الهلال را می توان تلخ ترین تصاویر این دیدار برای هواداران استقلال دانست. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : مهدی قایدی مهاجم فصل گذشته تیم فوتبال استقلال تماشاگر دیدار این تیم با الهلال عربستان شد. تصویر این بازیکن در جایگاه مهمانان ویژه دیدار استقلال – الهلال که از سوی رسانه ها بارها و بارها منتشر شده است یکی از تلخ ترین تصاویر برای استقلالی هاست.اگر مدیران استقلا ل می توانستند با چانه زنی و درایت بیشتر، حداقل قایدی را برای این بازی نگه داشته و پس از آن در اختیار تیم اماراتی قرار می دادند شاید نتیجه دیگری در زمین رقم می خورد و استقلال حذف شده از آسیا لقب نمی گرفت.از دیگر صحنه هایی که روی اعصاب هواداران استقلا ل رفت حضور فرشید اسماعیلی در جایگاه تماشاگران بود. فرشید اسماعیلی که از سوی هیئت مدیره استقلال کنار گذاشته شده است شاید با رفع سوء تفاهمات می توانست در این دیدار موثر باشد.ناصر فریادشیران معاون باشگاه استقلال پس از شکست استقلال مقابل الهلال عربستان درباره کشیدن خط قرمز روی نام فرشید اسماعیلی با وجود اصرار فرهاد مجیدی بر تمدید قرارداد با این بازیکن گفت:مشکل فرشید اسماعیلی به هیچ وجه مالی نبود. فرشید اسماعیلی بحث انضباطی داشت و باشگاه با او قرارداد نبست.فریاد شیران درباره قایدی نیز گفت:فروش مهدی قایدی اتفاقی خیلی خوب بود و گران ترین انتقال یک بازیکن ایرانی به خارج از کشور شکل گرفت.معاون باشگاه استقلال در واکنش به این سئوال که آیا نمی شد قایدی را نگه داشت گفت:مهدی قایدی و همسرش دوست نداشتند دیگر در ایران بمانند و باشگاه تصمیم گرفت در شرایط خیلی خوب او را انتقال بدهد.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " استقلال ؛ فرشید اسماعیلی و مهدی قایدی تماشگر دیدار استقلال از منبع پارس فوتبال. "

اخبار گوناگون

× ×