روی خط خبر

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

خبر "سیدحسین حسینی با دستکشی که نام دخترش روی آن حک شده بود مقابل الهلال" از منبع پارس فوتبال درتاریخ ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ مربوط به تیم استقلال با موضوع lig-لیگ منتشر شد.

سیدحسین حسینی با دستکشی که نام دخترش روی آن حک شده بود مقابل الهلال

دروازه بان استقلال با دستکشی که نام یک دختر روی آن حک شده بود در دیدار با الهلال حاضر شد.

نوشته فاش شد ؛ ماجرای دستکش عجیب سیدحسین حسینی مقابل الهلال اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

دروازه بان استقلال با دستکشی که نام یک دختر روی آن حک شده بود در دیدار با الهلال حاضر شد. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : سیدحسین حسینی دروازه بان شماره یک استقلال در دیدار مقابل الهلال دستکش هایی زیبا با طرح جدید را بر دست کرده که البته به سفارش خودش است.توجه به دستکش های حسینی یک نام دخترانه را روی آن نشان می دهد؛«مانلی».سیدحسین حسینی نام دختر کوچک خودش را روی دستکش هایش حک کرده تا در این مسابقه حساس با الهلال بتواند او را کنار خودش احساس کند. او در این دیدار دو گل خورد اما عملکرد خوبی داشت و مانع به ثمر رسیدن چند گل دیگر شد.حسینی که بعد از فراز و نشیب های بسیار حالا به آرامش نسبی در استقلال رسیده و دوباره مرد فیکس آبی ها لقب گرفته، انگیزه زیادی دارد تا بتواند روزهای خوب خود را تکرار کند و بی تردید از هیچ تلاشی برای انجام ماموریتش به بهترین شکل ممکن دریغ نمی کند.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " سیدحسین حسینی با دستکشی که نام دخترش روی آن حک شده بود مقابل الهلال از منبع پارس فوتبال. "

اخبار گوناگون

× ×