روی خط خبر

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

خبر "استقلال قبل از بازی به الهلال باخت" از منبع پارس فوتبال درتاریخ ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ مربوط به تیم استقلال با موضوع lig-لیگ منتشر شد.

استقلال قبل از بازی به الهلال باخت

استقلال وقتی به الهلال باخت که در نقل و انتقالات چند مهره کلیدی خود را از دست داد و چند بازیکن کاملا معمولی خرید.

نوشته فوق معمولی های استقلال در انتظار یک فوق حرفه ای ؛ تمام ستاره های جذاب از کف آبی ها رفتند اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

استقلال وقتی به الهلال باخت که در نقل و انتقالات چند مهره کلیدی خود را از دست داد و چند بازیکن کاملا معمولی خرید. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : اتفاق خیلی عجیبی رخ نداد. در واقع اگر این استقلال که ۳،۴ مهره کلیدی خود را از دست داده بود، الهلال را شکست می داد باید تعجب می کردیم.استقلالی که مقابل الهلال دیدیم اگر ۱۰ بار دیگر هم با این تیم بازی کند باز هم می بازد چراکه تیم نبود و فقط برای چند دقیقه توانست در حد نام خودش بازی کند.استقلال وقتی به الهلال باخت که در نقل و انتقالات چند مهره کلیدی خود را از دست داد و چند بازیکن کاملا معمولی خرید.از قدیم گفته اند هر چه پول بدهی همان قدر آش می خوری. استقلال با خرید بازیکنان متوسط که اصلاً در حد و اندازه های این تیم نشان ندادند، در همان دقیقه ۵۵ به الهلال باخت و وقتی گل دوم را خورد تقریباً همه مطمئن شدند که کار تمام شده است.استقلال نه بازیکن بزرگ خرید و نه در شرایط مسابقه قرار داشت. در حالی که الهلال نسبت به مرحله گروهی از نظر بازیکن تقویت شد و در لیگ عربستان بازی کرد تا کاملاً در شرایط بازی قرار داشته باشد.با تمام این اوصاف باید گفت پیروزی الهلال کاملا قابل پیش بینی بود هرچند که استقلال هم دو سه موقعیت خوب ایجاد کرد ولی این موقعیت ها برای حذف کردن الهلال اصلاً کافی نبود.تیم فرهاد مجیدی حتی اگر الهلال را حذف می کرد مسلماً با این مهره ها نمی توانست تا مراحل نهایی بالا برود.استقلال وقتی در لیگ برتر قایدی، دیاباته، فرشید اسماعیلی و نادری را هم داشت سوم شد. حالا سوال اینجاست که بدون آنها قرار بود چه معجزه ای مقابل الهلال رخ بدهد؟ آیا آن مدیری که گفته بود به زودی یک مهاجر فوق حرفه ای می خریم دیشب عملکرد بازیکنان فوق معمولی استقلال را دید؟

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " استقلال قبل از بازی به الهلال باخت از منبع پارس فوتبال. "

اخبار گوناگون

× ×