روی خط خبر

  • لیگ
  • پارس فوتبال
  • امین منوچهری : استقلال - الهلال؛ تفاوت بین میلیارد تومان و میلیارد دلار بود!

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

خبر "امین منوچهری : استقلال - الهلال؛ تفاوت بین میلیارد تومان و میلیارد دلار بود!" از منبع پارس فوتبال درتاریخ ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ مربوط به تیم استقلال با موضوع lig-لیگ منتشر شد.

امین منوچهری : استقلال - الهلال؛ تفاوت بین میلیارد تومان و میلیارد دلار بود!

امین منوچهری مهاجم اسبق استقلال ضمن تمجید از بازی خوب استقلال مقابل الهلال معتقد است دو تیم از هر لحاظ مالی و زیرساختی قابل مقایسه باهم نیستند.

نوشته واکنش عجیب و غریب یک استقلالی به باخت مقابل الهلال اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

امین منوچهری مهاجم اسبق استقلال ضمن تمجید از بازی خوب استقلال مقابل الهلال معتقد است دو تیم از هر لحاظ مالی و زیرساختی قابل مقایسه باهم نیستند. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : امین منوچهری مهاجم اسبق استقلال که برای تماشای بازی خود را به محل دیدار دو تیم استقلال و الهلال رسانده بود طی ارتباط مستقیم تلویزیونی درخصوص این بازی گفت:همان طور که خسرو حیدری هم به خوبی می داند کلاً تیم های ایرانی بازی در یک زمین سُرسخت است، چمن بازی پیش از شروع دیدار و بین دو نیمه آب داده شد و همین نکته کوچک باعث شد تا استقلال امروز گل اول بازی را دریافت کند و امروز استقلال نتوانست از شرایط میزبانی استفاده کند.امین منوچهری گفت:اما این را هم باید گفت که استقلال تا پیش از دریافت گل که روی یک اتفاق به دست آمده، فوتبال بهتری بازی کرد، اما یک سُرخوردن بی موقع باعث شد بازی ای که در مشتمان بود از دست بدهیم. این را هم باید خاطرنشان کنیم که جو ورزشگاه بسیار خوب بود و همین اندک افرادی که در ورزشگاه حضور داشتند خیلی به روحیه تیم کمک کردند اما تفاوت این دو تیم بین میلیارد تومان و میلیارد دلار بود.امین منوچهری مهاجم اسبق استقلال همچنین اضافه کرد:واقعاً بردن الهلال برای تیمی همچون استقلال تا حدی دور از انتظار است چراکه استقلال از هر لحاظی نسبت به تیم رقیبش و کلاً تیم های عربی دست پایین تر را دارد.امین منوچهری همچنین اظهار داشت:همان طور که شما هم به آن اشاره کردید این شکست متعلق به امروز نیست، اما با همه این تفاصیل بازهم می گویم که استقلال فوتبال خیلی خوبی بازی می کند. من معتقدم که این شکست را ما پیش ازاین دریافت کردیم. استقلال متأسفانه شیخ دیاباته را ازدست داده است و جانشین مناسبی برای مهدی قایدی در نظر نگرفته است و ما همین جا بازی را الهلال باختیم.امین منوچهری در پایان گفت:امیدوارم که تماشاگران استقلال پس ازاین باخت به یک اتحادی برسند و باید به حمایتشان از کادر فنی و فرهاد مجیدی ادامه دهند. فراموش نکنیم این اولین بازی فصل است و خیلی سخت است که در اولین بازی فصل مقابل تیمی مثل الهلال به میدان بروید. معمولاً در اولین بازی های فصل شاهد فوتبال خوبی از سوی تیم ها نیستیم، ولی امروز استقلال نمایش خوبی داشت و توانست در چند نوبت موقعیت های خوبی را روی دروازه الهلال برگزار کرد و من فکر می کنم حتی منتقدان استقلال هم تصور چنین بازی خوبی را نداشتند. امیدوارم که با توجه به حمایتی که از تیم در روزهای آینده می شود استقلال بتواند در لیگ بازی های خوبی را انجام دهد. ضمن اینکه دو تیمی که امشب در امارات مقابل هم به میدان رفتند روی هم ۵ ستاره آسیایی داشتند اما به هرحال تفاوت در زیرساخت ها بسیار است.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " امین منوچهری : استقلال - الهلال؛ تفاوت بین میلیارد تومان و میلیارد دلار بود! از منبع پارس فوتبال. "

اخبار گوناگون

× ×