روی خط خبر

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

خبر "فرهاد مجیدی ؛ ششمین مربی ناکام استقلال مقابل الهلال" از منبع پارس فوتبال درتاریخ ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ مربوط به تیم استقلال با موضوع lig-لیگ منتشر شد.

فرهاد مجیدی ؛ ششمین مربی ناکام استقلال مقابل الهلال

فرهاد مجیدی ششمین سرمربی تاریخ باشگاه استقلال است که از الهلال شکست خورده است.

نوشته فرهاد مجیدی استقلال را شش تایی کرد ! اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

فرهاد مجیدی ششمین سرمربی تاریخ باشگاه استقلال است که از الهلال شکست خورده است. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : فرهاد مجیدی در لباس بازیکن کارنامه خوبی مقابل الهلال دارد و ضمن کسب دو پیروزی برابر این تیم، دروازه این تیم قدرتمند عربستانی را نیز باز کرده است.فرهاد مجیدی امیدوار بود تا به اولین چهره تاریخ باشگاه استقلال تبدیل شود که هم به عنوان بازیکن و هم در قالب سرمربی موفق به شکست الهلال شده است اما الهلال با ارائه یک نمایش کاملاً حرفه ای توانست زهر خود را بریزد و استقلال را از رسیدن به یک چهارم نهایی فصل جاری لیگ قهرمانان آسیا محروم کند.فرهاد مجیدی با این شکست مقابل الهلال به ششمین سرمربی تاریخ استقلال بدل شد که طعم تلخ ناکامی مقابل آبی پوشان شهر ریاض را چشیده است.قبل از فرهاد مجیدی، ناصر حجازی و منصور پورحیدری فقید، رولند کخ، امیر قلعه نویی و وینفرد شفر نیز به عنوان مردان شماره یک نیمکت استقلال برابر الهلال شکست را پذیرا شده بودند.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " فرهاد مجیدی ؛ ششمین مربی ناکام استقلال مقابل الهلال از منبع پارس فوتبال. "

اخبار گوناگون

× ×