روی خط خبر

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

خبر "به جان مادرم چنین چیزی صحت ندارد!" از منبع پارس فوتبال درتاریخ ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ مربوط به تیم استقلال با موضوع lig-لیگ منتشر شد.

به جان مادرم چنین چیزی صحت ندارد!

معاون باشگاه استقلال تهران در ارتباط تلفنی ادعای عجیبی را درباره بازیکن سابق این تیم مطرح کرد و با واکنش جالبی هم رو به رو شد.

نوشته مسعود ریگی علیه مدیران استقلال : به جان مادرم چنین چیزی صحت ندارد! اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

معاون باشگاه استقلال تهران در ارتباط تلفنی ادعای عجیبی را درباره بازیکن سابق این تیم مطرح کرد و با واکنش جالبی هم رو به رو شد. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : ناصر فریادشیران معاون باشگاه استقلال تهران در ارتباط زنده با برنامه فوتبال برتر ادعا کرد قرارداد مسعود ریگی به این دلیل با آبی پوشان تمدید نشد که رقمی معادل ۱۵ تا ۲۰ میلیارد تومان جهت تمدید قرارداد در تابستان امسال طلب کرده بود!مسعود ریگی در ارتباط با محمدحسین میثاقی مجری این برنامه ادعای معاون مددی را تکذیب کرد و گفت:به جان مادرم چنین چیزی صحت ندارد! من اصلا عدد نگفتم، هیچ جلسه ای درباره رقم قرارداد نداشتم.فریادشیران در واکنش به این قسم ریگی نیز گفت: او اصلاً در باشگاه حضور پیدا نکرد. مدیر برنامه هایش آمد. مبلغی که او درخواست داشت بالا بود و باشگاه نمی توانست آن را پرداخت کند.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " به جان مادرم چنین چیزی صحت ندارد! از منبع پارس فوتبال. "

اخبار گوناگون

× ×