روی خط خبر

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

خبر "با این وضع قهرمانی غیرممکن است" از منبع پارس فوتبال درتاریخ ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ مربوط به تیم استقلال با موضوع lig-لیگ منتشر شد.

با این وضع قهرمانی غیرممکن است

وریا غفوری پس از شکست تلخ استقلال برابر الهلال در فضای مجازی مدعی شد شرایط آبی پوشان مطلوب نیست و قهرمانی دور از دسترس خواهد بود.

نوشته حمله گازانبری وریا غفوری به مدیران استقلال ؛ کاپیتان به سیم آخر زد + سند اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

وریا غفوری پس از شکست تلخ استقلال برابر الهلال در فضای مجازی مدعی شد شرایط آبی پوشان مطلوب نیست و قهرمانی دور از دسترس خواهد بود. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : کاپیتان استقلال در صفحه شخصی اش به انتقاد از شرایط امکاناتی باشگاه پرداخت.بعد از شکست استقلال مقابل الهلال عربستان، وریا غفوری کاپیتان آبی ها برخی مسائل را درباره مشکلات باشگاه بر زبان آورد. غفوری ضمن عذرخواهی بابت شکست مقابل الهلال عربستان از مشکلات باشگاه گفته و اینکه با شرایط کنونی قهرمانی حاصل نمی شود.غفوری در استوری اینستاگرامش نوشت:بازی مهمی را باختیم اما لازم است یکسری دردها بازگو بشه برای چندمین بار؛ درد از نداشتن امکانات اولیه نظیر چمن مناسب ورزش آمادگی جسمانی، استخر و کلینیک جهت ریکاوری و پیشگیری از آسیب و مواردی چون عدم پرداخت مطالبات که بارها عنوان شده. همیشه این مورد آخر یعنی قرارداد بازیکنان باعث رودررویی بازیکن با هواداران به طرز عجیبی شده است و شاید به تابویی تبدیل شده برای بازیکنان که پیگیر حق و حقوقشان شوند. این موضوع نیز تبدیل به شگردی برای مدیران فوتبال شده است. بماند تاثیرات عدم پرداخت حق بازیکن چه لطماتی به مجموعه باشگاه و ذهن و تمرکز بازیکن می گذارد. هواداران عزیز و عاشق خیلی خوب می دانم که لیاقت و خواسته شما در این چند سال چیزی جز قهرمانی نبوده ولی باید واقع بین و صادق بود. با این رویه و موفقیتی حاصل نخواهد شد. قطعا مشکلات وحواشی زیادی هست که اینجا اشاره ای به آنها نداشتم. اگر ما تیمی قوی و شایسته قهرمانی می خواهیم نیاز به کارکرد هماهنگ و بی نقص در تمامی ارکان باشگاه داریم(علی الخصوص بازیکنان). گفتن این سخنان دردآور است اما سعی ام این بود که در این روزهای سخت این مطالب را به صورت صادقانه و بی پرده با شما در میان بگذارم. در آخر جز ناراحتی و شرمندگی دربرابر هواداران عاشق چیزی برای گفتن ندارم. امیدوارم در روزهای پیش رو شادی را به دلهای شما برگردانیم.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " با این وضع قهرمانی غیرممکن است از منبع پارس فوتبال. "

اخبار گوناگون

× ×