روی خط خبر

  • لیگ
  • پارس فوتبال
  • واکنش جالب و باورنکردنی سوشا مکانی به شکست استقلال برابر الهلال عربستان

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

خبر "واکنش جالب و باورنکردنی سوشا مکانی به شکست استقلال برابر الهلال عربستان" از منبع پارس فوتبال درتاریخ ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ مربوط به تیم استقلال با موضوع lig-لیگ منتشر شد.

واکنش جالب و باورنکردنی سوشا مکانی به شکست استقلال برابر الهلال عربستان

سوشا مکانی که بارها به استقلالی بودن خود اعتراف کرده است، در واکنش به حذف استقلال به اعضای این تیم خسته نباشید گفته است.

نوشته واکنش باورنکردنی سوشا مکانی به شکست استقلال برابر الهلال + سند اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

سوشا مکانی که بارها به استقلالی بودن خود اعتراف کرده است، در واکنش به حذف استقلال به اعضای این تیم خسته نباشید گفته است. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : بازیکن سابق پرسپولیس به شکست روز گذشته استقلال برابر الهلال عربستان واکنش نشان داد.سوشا مکانی که مدتی است اعلام کرده هوادار استقلال است، در واکنش به حذف این تیم از لیگ قهرمانان آسیا استوری ای منتشر کرده که به شرح زیر است:باختیم که باختیم. اتفاقا خیلی هم خوب بازی کردیم. مقصر هم نه بازیکن، نه کادرفنی و نه مدیریت باشگاه نیستند. یاد بگیریم فوتبال یک روی باخت هم دارد. درک صحیح از فوتبال روز دنیا عیار هواداران یک تیم رو مشخص میکنه و از طرف هوادار به تیم شخصیت و قدرت جنگندگی وارد می کند. مشکل این روزهای تاج فنی نیست. مشکل تیم منفعت طلبی و سهم خواهی گروهی از کار افتاده و امتحان پس داده هستند که جای افراد عاشق را تنگ کرده اند و مانند غده سرطانی به جان تیم افتاده و روحیه بازیکنان و کادرفنی را تضعیف و تمرکز را از آنان سلب کرده اند. امروز فوتبال جایی برای بهانه جویی نیست. حتی اگر بزرگترین باشگاه جهان باشی، اگر سخت کار نکنی، تلاش نکنی و تشنه پیشرفت نباشی از مسیر موفقیت دور می شوی و قافیه را باخته ای. زنده باد تاج کبیر.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " واکنش جالب و باورنکردنی سوشا مکانی به شکست استقلال برابر الهلال عربستان از منبع پارس فوتبال. "

اخبار گوناگون

× ×