روی خط خبر

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

خبر "اشتباه عجیب فرهاد مجیدی که باعث حذف استقلال از لیگ قهرمانان آسیا شد!" از منبع پارس فوتبال درتاریخ ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ مربوط به تیم استقلال با موضوع lig-لیگ منتشر شد.

اشتباه عجیب فرهاد مجیدی که باعث حذف استقلال از لیگ قهرمانان آسیا شد!

فرهاد مجیدی ترجیح داد استقلال را با سیستم 3 دفاعه برابر الهلال به میدان بفرستد. اما عارف آغاسی که آشنایی با این سیستم نداشت، چند اشتباه مرگبار داشت.

نوشته اشتباه عجیب فرهاد مجیدی که باعث حذف استقلال از آسیا شد! اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

فرهاد مجیدی ترجیح داد استقلال را با سیستم ۳ دفاعه برابر الهلال به میدان بفرستد. اما عارف آغاسی که آشنایی با این سیستم نداشت، چند اشتباه مرگبار داشت. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : مدافع استقلال در بازی با الهلال قربانی تصمیم اشتباه سرمربی تیمش شد.عارف آغاسی در بازی با الهلال عربستان در سیستمی بازی کرد که هرگز تجربه بازی در آن را نداشت.عارف آغاسی شب گذشته برای اولین بار در ترکیب استقلال به میدان رفت و در طول بازی ۳ اشتباه تکراری انجام داد که یکی از آنها باعث شد الهلال به گل دوم برسد، او در هر ۳ مورد فاصله زیادی با وریا عفوری داشت و همین مساله باعث شد بازیکنان حریف با سیدحسین حسینی تک به تک بشوند.در این بین نباید اشتباه فرهاد مجیدی را نادیده گرفت چون آغاسی اصلا درک درستی از بازی در دفاع ۳ نفره نداشت و بازی با این سیستم نیاز به تمرین مداوم دارد که این مدافع اصلا تجربه آن را نداشت.مجیدی برای بازی شب گذشته دانشگری را روی نیمکت تیم خود می دید که از زمان استراماچونی تجربه بازی در دفاع ۳ نفره را داشته ولی سرمربی استقلال شاید به دلیل مسائل انضباطی این بازیکن را نادیده گرفت.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " اشتباه عجیب فرهاد مجیدی که باعث حذف استقلال از لیگ قهرمانان آسیا شد! از منبع پارس فوتبال. "

اخبار گوناگون

× ×