روی خط خبر

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

خبر "ماندن فرهاد مجیدی در امارات برای انجام امور شخصی" از منبع پارس فوتبال درتاریخ ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ مربوط به تیم استقلال با موضوع lig-لیگ منتشر شد.

ماندن فرهاد مجیدی در امارات برای انجام امور شخصی

فرهاد مجیدی سرمربی استقلال به همراه این تیم از امارات به ایران سفر نکرد.

نوشته اقدام خاص فرهاد مجیدی پس از شکست استقلال مقابل الهلال خبرساز شد اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

فرهاد مجیدی سرمربی استقلال به همراه این تیم از امارات به ایران سفر نکرد. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : اعضای تیم استقلال در مسیر برگشتن به کشورمان دو تکه شده اند و همه آنهایی که به دبی رفته بودند، به تهران باز نمی گردند. تعدادی از بازیکنان و اعضای کادر فنی استقلال ترجیح دادند برای استراحت و رسیدگی به امور شخصی خود در امارات بماند و حداکثر تا اوایل هفته آینده به تهران برگردند.با توجه به اینکه فرهاد مجیدی پس از پایان مسابقه به کل مجموعه شش روز استراحت داد، بدیهی است که بازیکنان می خواهند از شرایط ایجاد شده استفاده کنند و در پایان تعطیلات به تهران بازگردند.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " ماندن فرهاد مجیدی در امارات برای انجام امور شخصی از منبع پارس فوتبال. "

اخبار گوناگون

× ×