روی خط خبر

  • لیگ
  • پارس فوتبال
  • کادر فنی استقلال به دنبال خرید ۳ بازیکن جدید برای برطرف کردن نقاط ضعف استقلال

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

خبر "کادر فنی استقلال به دنبال خرید ۳ بازیکن جدید برای برطرف کردن نقاط ضعف استقلال" از منبع پارس فوتبال درتاریخ ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ مربوط به تیم استقلال با موضوع lig-لیگ منتشر شد.

کادر فنی استقلال به دنبال خرید ۳ بازیکن جدید برای برطرف کردن نقاط ضعف استقلال

کادر فنی استقلال در بازی با الهلال کاملا متوجه ضعف های تیمش شد و حالا به دنبال جذب نفرات جدید است تا نقاط ضعف را برطرف کند.

نوشته ۳ شاه ماهی جدید در راه استقلال ؛ فرهاد مجیدی به دنبال احیای آبی ها اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

کادر فنی استقلال در بازی با الهلال کاملا متوجه ضعف های تیمش شد و حالا به دنبال جذب نفرات جدید است تا نقاط ضعف را برطرف کند. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : به نظر می رسد کادر فنی استقلال به این باور رسیده که تیم بزرگ بازیکن بزرگ می خواهد و باز هم باید بازیکن بخرد. او در همین راستا دنبال بازیکن جدید است تا تیمش را برای لیگ برتر تقویت کند. این در حالی است که گفته می شود کادر فنی آبی ها حداقل ۳ بازیکن جدید می خواهد تا با تیم بهتری وارد لیگ برتر شود.بعد از بازی با الهلال بسیاری از هواداران استقلال به این نتیجه رسیدند که تیمشان فاقد بازیکن بزرگ است و نیاز به خرید های جدید دارد که البته در این مقطع زمانی در بازار داخلی پیدا نمی شوند و استقلال چاره ای ندارد که در چند پست با نفرات خارجی تیمش را تقویت کند. هرچند که آنها به جز چند مورد خاص تجربه خوبی از جذب نفرات خارجی ندارند و حالا هم این نگرانی وجود دارد که ماجرای امثال هلمکه، بودروف، لیام ردی و… در استقلال تکرار شود.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " کادر فنی استقلال به دنبال خرید ۳ بازیکن جدید برای برطرف کردن نقاط ضعف استقلال از منبع پارس فوتبال. "

اخبار گوناگون

× ×