روی خط خبر

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

خبر "فرهاد مجیدی ؛ چرا فرهاد مجیدی به حرفش عمل نکرد؟" از منبع پارس فوتبال درتاریخ ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ مربوط به تیم استقلال با موضوع lig-لیگ منتشر شد.

فرهاد مجیدی ؛ چرا فرهاد مجیدی به حرفش عمل نکرد؟

بعد از اتمام رقابت های لیگ برتر فرهاد مجیدی در مصاحبه ای گفت اگر به جز مهدی قایدی یک بازیکن دیگر هم استقلال برود، من هم جدا می شوم.

نوشته اقدام عجیب فرهاد مجیدی ؛ سرمربی استقلال زیر قولش زد اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

بعد از اتمام رقابت های لیگ برتر فرهاد مجیدی در مصاحبه ای گفت اگر به جز مهدی قایدی یک بازیکن دیگر هم استقلال برود، من هم جدا می شوم. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : کاری به این نداریم که بیش از ۶ بازیکن استقلال رفتند و فرهاد مجیدی ماندنی شد اما انگار فرهاد مجیدی می دانست که اسکلت اصلی استقلال باید حفظ شود. در بازی با الهلال کمبود بازیکنانی مثل مسعود ریگی، محمدنادری و مهدی قایدی و حتی فرشید اسماعیلی به چشم می آمدو شاید اگر این نفرات بودند، نتیجه دیگری رقم می خورد هرچند که استقلال با همه این بازیکنان هم در لیگ سوم شد و نتوانست جام حذفی را فتح کند.با این حال بسیاری از هواداران استقلال عقیده دارند که اسکلت اصلی تیم فصل گذشته باید حفظ می شد و در کنار آن حداقل چهار بازیکن خوب هم جذب می شدند نه اینکه پنج بازیکن اصلی بروند و عده ای بازیکن متوسط و معمولی به استقلال اضافه شوند. در واقع به صورت کلی می توان گفت استقلال نه تنها در فصل نقل و انتقالات تقویت نشد که تضعیف هم شد و اولین ثمره آن را مقابل الهلال دیدیم. در شرایط فعلی هم با توجه به عملکرد کلی استقلال در مصاف با الهلال بسیاری از هواداران این تیم نسبت به موفقیت تیمشان در لیگ برتر خوش بین نیستند و عقیده دارند تا کار از کار گذشته استقلال حتماً باید چند بازیکن بزرگ جذب کند. هرچند که در حال حاضر بازیکنان خوب فوتبال ایران همه قرارداد دارند و به قول معروف بازیکنی روی زمین نمانده که استقلال او را جذب کند.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " فرهاد مجیدی ؛ چرا فرهاد مجیدی به حرفش عمل نکرد؟ از منبع پارس فوتبال. "

اخبار گوناگون

× ×