روی خط خبر

  • لیگ
  • پارس فوتبال
  • فرشید اسماعیلی ؛ متن استوری تند و دردسرساز فرشید اسماعیلی متعلق به چه زمانی بود؟

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

خبر "فرشید اسماعیلی ؛ متن استوری تند و دردسرساز فرشید اسماعیلی متعلق به چه زمانی بود؟" از منبع پارس فوتبال درتاریخ ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ مربوط به تیم استقلال با موضوع lig-لیگ منتشر شد.

فرشید اسماعیلی ؛ متن استوری تند و دردسرساز فرشید اسماعیلی متعلق به چه زمانی بود؟

فرشید اسماعیلی به صحبت های یکی از باشگاه استقلال در تلویزیون واکنش نشان داد.

نوشته پشت پرده قرارداد نبستن استقلال با فرشید اسماعیلی ؛ ماجرای عجیب ادامه دارد اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

فرشید اسماعیلی به صحبت های یکی از باشگاه استقلال در تلویزیون واکنش نشان داد. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : فرشید اسماعیلی با انتشار متن جریمه ۱۵ درصدی خود نوشت: آیا شما مسئولان استقلال که کاری برای باشگاه نکردید، نباید جریمه شوید؟خیلی ها تصور کردند جریمه ۱۵ درصدی او جدید است و مربوط به همین امروز می شود اما پیگیری ها نشان داد این متن متعلق به هفته های گذشته است و اسماعیلی فقط آن را منتشر کرده تا به مدیران باشگاه استقلال کنایه بزند.فرشید اسما عیلی چند روزی در دبی بود و حتی بازی استقلال را با حضور در ورزشگاه زعبیل دبی تماشا کرد. او امیدوار است یک سری مشکلات حل شود و در استقلال بماند اما اگر این اتفاق رخ ندهد شاید طی روزهای آینده تیم جدید خود را معرفی کند.قبلا اعلام شده بود که مدیرعامل باشگاه استقلال هم به صورت جداگانه از فرشید اسماعیلی شکایت کرده است.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " فرشید اسماعیلی ؛ متن استوری تند و دردسرساز فرشید اسماعیلی متعلق به چه زمانی بود؟ از منبع پارس فوتبال. "

اخبار گوناگون

× ×