روی خط خبر

  • لیگ
  • پارس فوتبال
  • مرادمند هم مثل دانشگر باید تنبیه می‌شد ؛ هواداران از مجیدی توقع قهرمانی دارند

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

خبر "مرادمند هم مثل دانشگر باید تنبیه می‌شد ؛ هواداران از مجیدی توقع قهرمانی دارند" از منبع پارس فوتبال درتاریخ ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ مربوط به تیم استقلال با موضوع lig-لیگ منتشر شد.

مرادمند هم مثل دانشگر باید تنبیه می‌شد ؛ هواداران از مجیدی توقع قهرمانی دارند

پیشکسوت تیم فوتبال استقلال گفت: از بابت نیمکت نشین بودن دانشگر از فرهاد مجیدی تشکر می کنم و ای کاش محمدحسین مرادمند را هم به بازی نمی گرفت.

نوشته پلاس مثبت فرهاد مجیدی برای یاغی استقلال ؛ اعتراض پیشکسوت آبی ها اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

پیشکسوت تیم فوتبال استقلال گفت: از بابت نیمکت نشین بودن دانشگر از فرهاد مجیدی تشکر می کنم و ای کاش محمدحسین مرادمند را هم به بازی نمی گرفت. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : محمد نوری در خصوص شکست استقلال مقابل الهلال عربستان در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا، اظهار داشت:استقلال ۲۰ دقیقه اول خوب نبود و مقداری ناهماهنگی تیم در دقایق ابتدایی به چشم آمد. شاید به خاطر حضور بازیکنان جدید ناهماهنگ بودیم. شاید اگر استقلال گل اول را بر اثر آن اشتباه دریافت نمی کرد، اوضاع تیم بهتر بود.محمد نوری افزود:استرس و عدم تمرکز استقلال بعد از دریافت گل دوم مقابل الهلال کنار رفت. اگر بدشانسی مرادمند پیش نمی آمد اوضاع بازی متفاوت است. الهلال هم با آن همه سر و صدایی که داشت و اینکه گفته می شد بازیکنان بزرگی به خدمت گرفته است خیلی خوب بازی نکرد.حسین زاده شجاعانه بازی می کندمحمد نوری پیشکسوت تیم فوتبال استقلال گفت:امیرحسین حسین زاده با توجه اینکه بازیکن جوانی بود در اولین بازی خود مقابل الهلال، شجاعانه بازی کرد. از بعضی بازیکنان جدید که انتظار بیشتری داشتیم چهره همیشگی خود را نداشتند. مانند عارف آقاسی و زبیر نیک نفس، جعفر سلمانی. نه اینکه بگویم بد بودند آنطور که انتظار می رفت ظاهر نشدند. به نظرم استقلال به یک بازیکن بازیساز نیاز دارد و برای تقویت خود باید در این پست بازیکن جدید بخرد.نوری درباره الهلال تصریح کرد:باید قبول کنیم الهلال زیرساخت ها و تدارک بهتری برای این بازی داشت. قبول دارم خیلی عالی نبودند، اما شرایط عربستانی ها از استقلال بهتر بود. با این وجود اگر تمرکز و هماهنگی آبی پوشان بیشتر بود باز می توانستیم برنده باشیم.استقلال به فکر جایگزین مهدی قایدی باشدمحمد نوری درباره خط حمله استقلال گفت:نبود مهدی قایدی تاثیر زیادی روی بازی استقلال داشت. خط حمله استقلال بازیکن سرعتی کم دارد. به نظرم یک مهاجم در اندازه قایدی نیاز داریم. فکر می کنم امین قاسمی نژاد از نظر بدنی ۱۰۰ درصد آماده نبود و نتوانست زیاد قابلیتش خودش را نمایش بدهد. ارسلان مطهری همیشه زحمتکش و در خدمت تیم است؛ اما وقتی شما بازیکن بازیساز ندارید چگونه مهاجم باید تغذیه و در موقعیت گل قرار بگیرد؟مرادمند هم مثل دانشگر باید تنبیه انضباطی می شدپیشکسوت استقلال در پاسخ به این سوال که آیا عدم حضور محمد دانشگر در ترکیب استقلال کار درستی بود، تصریح کرد:در همین بازی الهلال، محمدحسین مرادمند به خاطر عدم تمرکز کافی و حواشی که قبل بازی برایش پیش آمد مرتکب چه اشتباهی شد؟ بنابراین وقتی دانشگر حاشیه سازی کرده و از انضباطی کارش خوب نبوده به سرمربی باید حق داد که وی را به کار نگیرد. از این بابت از فرهاد مجیدی تشکر می کنم و ای کاش مرادمند را هم به بازی نمی گرفت. اگر فرهاد مجیدی این مدافع را هم بیرون می گذاشت نمره اش ۲۰ بود. چون نظم و انضباط برای موفقیت استقلال یکی از فاکتورهای مهم است.توقع قهرمانی از مجیدینوری در پایان گفت:با توجه به اینکه دو جام را از دست داده ایم و تیم تحت نظارت مجیدی بسته شده است دیگر هواداران توقع قهرمانی در لیگ برتر را دارند. اگر استقلال نتواند در لیگ قهرمانی کسب کند به نظرم کار مجیدی برای ماندن در تیم سخت می شود. استقلال تیم پرهواداری است و توقعات از آن بالا است.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " مرادمند هم مثل دانشگر باید تنبیه می‌شد ؛ هواداران از مجیدی توقع قهرمانی دارند از منبع پارس فوتبال. "

اخبار گوناگون

× ×