روی خط خبر

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

خبر "ژاردیم ؛ استقلال، الهلال و ژاردیم را نجات داد" از منبع پارس فوتبال درتاریخ ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ مربوط به تیم استقلال با موضوع lig-لیگ منتشر شد.

ژاردیم ؛ استقلال، الهلال و ژاردیم را نجات داد

پایگاه سعودی اسپورت عربستان با اشاره به پیروزی الهلال مقابل استقلال در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا نوشت: این نتیجه الهلال و ژاردیم را نجات داد.

نوشته فرهاد مجیدی فرشته نجات سرمربی الهلال اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

پایگاه سعودی اسپورت عربستان با اشاره به پیروزی الهلال مقابل استقلال در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا نوشت: این نتیجه الهلال و ژاردیم را نجات داد. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : به نوشته پایگاه سعودی اسپورت؛ لئوناردو ژاردیم سرمربی پرتغالی الهلال پیش از این به دنبال جذب یک دروازه بان خارجی به جای عبدالله المعیوف بود و الهلال در آستانه توافق با محمد الشناوی دروازه بان الاهلی مصر قرار داشت اما وی بعد از مسابقه مقابل استقلال نظر خودش را تغییر داده و به معیوف که عملکرد درخشانی در این بازی داشت اعتماد می کند. بر همین اساس الهلال به دنبال جذب دروازه بان خارجی نخواهد بود.الهلال که برای جذب الشناوی با النصر رقابت می کرد دیگر به دنبال دروازه بان خارجی نیست و حالا باشگاه النصر به راحتی می تواند برای جذب سنگربان مصری تلاش کند.از سوی دیگر پیروزی مقابل استقلال موجب شد که باشگاه الهلال دوباره به ژاردیم پرتغالی سرمربی این تیم اعتماد کند و به دنبال تغییر کادر فنی این تیم نباشد. فهد الفرج مدیر اجرایی باشگاه الهلال بعد از پیروزی مقابل استقلال گفت: هواداران الهلال می توانند به پیشرفت و عملکرد بهتر تیم در هفته های آتی امیدوار باشند.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " ژاردیم ؛ استقلال، الهلال و ژاردیم را نجات داد از منبع پارس فوتبال. "

اخبار گوناگون

× ×