روی خط خبر

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

خبر "کنعانی‌زادگان یادش رفته پرسپولیس را به دلار فروخت" از منبع پارس فوتبال درتاریخ ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ مربوط به تیم استقلال با موضوع lig-لیگ منتشر شد.

کنعانی‌زادگان یادش رفته پرسپولیس را به دلار فروخت

مدافع سابق تیم پرسپولیس به شکست آبی پوشان مقابل الهلال عربستان کنایه زد.

نوشته حمله تند پیشکسوت استقلال به ملی پوش پرسپولیسی پس از استوری توهین آمیز علیه آبی ها اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

مدافع سابق تیم پرسپولیس به شکست آبی پوشان مقابل الهلال عربستان کنایه زد. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : تیم استقلال تهران در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا به مصاف تیم الهلال عربستان رفت و با نتیجه ۲ بر صفر شکست خورد تا از گردونه مسابقات حذف شود.محمدحسین کنعانی زادگان، مدافع سابق تیم پرسپولیس تهران به شکست آبی پوشان کنایه زد و شعار «متخصص آسیا» که آبی ها به واسطه دو قهرمانی و دو نایب قهرمانی در آسیا به خود داده اند را به نوعی به سخره گرفت.امیرحسین صادقی پیشکسوت استقلال گفت:* در مورد استوری کنعانی زادگان پس از شکست استقلال مقابل الهلال باید بگویم یکسری بازیکنان زمانی که به قول ما «هِرتی شرطی» بازی کرده است وقتی به یک جایگاهی برسند آن زمان مشخص می شود که چه کاره هستند. این بازیکنان نه رگ و ریشه فوتبالی داشته اند و نه کسی بالای سرشان بوده که درک و شعور فوتبالی را نشان بدهد. متاسفانه هنوز نمی دانند که بازیکن تیم ملی هستند و باز یک صحبتی می کنید که شنیدم درباره تخصص استقلال در آسیا صحبت کرده است. واقعا باید به حال تیمی تاسف خورد که بعد از دو سه سال بازی کردن آن را فروختی و رفتی. تو همان بازیکنی بودی که گفتی تعصب استقلال را می کشم و در پرسپولیس هم بازی کردی گفتی از بچگی پرسپولیسی بودی ولی این تیم را هم به دلارهای قطری فروختی! تو عیارت مشخص است و بیچاره بعضی از هواداران پرسپولیس که سیاه این بازی ها می شوند. مثلاً می خواهد ذهن هواداران پرسپولیس را پرت کند که متوجه نشوند با کری خوانی هایش چطور این تیم را به دلارهای قطری فروخته است. این فیلم بازی کردن ها برای سیرک است و برای بازیکن فوتبال نیست. من این را می دانم که صحبت کردن اینگونه در مورد باشگاه بزرگی مانند استقلال عاقبت خوبی ندارد وگرنه هم می دانند که با اسم باشگاه استقلال شناخته شدی و چهار نفر تو را شناختند.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " کنعانی‌زادگان یادش رفته پرسپولیس را به دلار فروخت از منبع پارس فوتبال. "

اخبار گوناگون

× ×