روی خط خبر

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

خبر "دیاباته باز هم شاگرد استراماچونی می‌شود" از منبع پارس فوتبال درتاریخ ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ مربوط به تیم استقلال با موضوع lig-لیگ منتشر شد.

دیاباته باز هم شاگرد استراماچونی می‌شود

رسانه قطری از علاقه الغرافه به جذب شیخ دیاباته خبر داد.

نوشته استراماچونی دست روی ستاره استقلال گذاشت ؛ ستاره محبوب استقلال در لیگ ستارگان قطر اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

رسانه قطری از علاقه الغرافه به جذب شیخ دیاباته خبر داد. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : شیخ دیاباته، مهاجم سابق استقلال که چند وقتی است از این تیم جدا شده و هنوز تیم جدید خودش را مشخص نکرده، مورد توجه الغرافه قطر قرار دارد.الغرافه که هدایتش بر عهده آندره آ استراماچونی است نسبت به جذب این بازیکن ابراز علاقه کرده و قنوات الکاس هم در صفحه رسمی خودش به این خبر اشاره کرده است.دیاباته و استراماچونی در استقلال با یکدیگر همکاری داشتند و محبوبیت بالایی هم میان هواداران استقلال دارند و همکاری مجدد این دو نفر در یک تیم دیگر می تواند در نوع خودش جالب باشد.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " دیاباته باز هم شاگرد استراماچونی می‌شود از منبع پارس فوتبال. "

اخبار گوناگون

× ×