روی خط خبر

  • لیگ
  • پارس فوتبال
  • پرویز مظلومی ؛ حمله و فحاشی باورنکردنی به پرویز مظلومی در هنگام ورود به ایران

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

خبر "پرویز مظلومی ؛ حمله و فحاشی باورنکردنی به پرویز مظلومی در هنگام ورود به ایران" از منبع پارس فوتبال درتاریخ ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ مربوط به تیم استقلال با موضوع lig-لیگ منتشر شد.

پرویز مظلومی ؛ حمله و فحاشی باورنکردنی به پرویز مظلومی در هنگام ورود به ایران

در بازگشت کاروان استقلال از دبی شاهد پرخاش تند یکی از هواداران استقلال به پرویز مظلومی بودیم.

نوشته حمله عجیب به پرویز مظلومی ؛ جدایی پیشکسوت استقلال قطعی شد اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

در بازگشت کاروان استقلال از دبی شاهد پرخاش تند یکی از هواداران استقلال به پرویز مظلومی بودیم. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : پرویز مظلومی در حال خروج از فرودگاه بود که ناگهان یکی از هواداران استقلال که خیلی عصبی به نظر می رسید به سمت او که عضو هیئت مدیره استقلال است رفت و با صدای بلند پرخاش کرد.این هوادار می گفت:آقای مظلومی چه زمانی از استقلال می روی؟! حیف از برادرت که به استقلال تعصب داشت و…پرویز مظلومی هم واکنش خاصی نشان نداد و فقط با تکان دادن سر خود این طور وانمود کرد که به زودی از استقلال خواهد رفت.در حال حاضر فقط اصغر ملکیان و پرویز مظلومی از اعضای رسمی هیئت مدیره استقلال محسوب می شوند و بقیه اعضا یا استعفا کرده اند و یا در جلسات حضور ندارند.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " پرویز مظلومی ؛ حمله و فحاشی باورنکردنی به پرویز مظلومی در هنگام ورود به ایران از منبع پارس فوتبال. "

اخبار گوناگون

× ×