روی خط خبر

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

خبر "استقلال ؛ نیمکت استقلال بعد از تثبیت پیروزی الهلال" از منبع پارس فوتبال درتاریخ ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ مربوط به تیم استقلال با موضوع lig-لیگ منتشر شد.

استقلال ؛ نیمکت استقلال بعد از تثبیت پیروزی الهلال

نیمکت استقلال بعد از تثبیت پیروزی الهلال چهره دردناکی داشت. به این خاطر که شکست در این بازی به معنی پایان راه در بازی های این فصل لیگ قهرمانان آسیا بود ...

نوشته شب تلخ استقلال ؛ تصویری از آه و اندوه اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

نیمکت استقلال بعد از تثبیت پیروزی الهلال چهره دردناکی داشت. به این خاطر که شکست در این بازی به معنی پایان راه در بازی های این فصل لیگ قهرمانان آسیا بود … خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : اشتباهات بازی استقلال در دیدار با الهلال قابل جبران نیست حتی اگر بهترین ایده ها به ذهن بیاید و بهترین تلاش ها برای ارایه یک بازی بهتر در آینده انجام شود به این خاطر که الهلال به عنوان تیم برنده راهی مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا شد و حالا این تیم است که می تواند رویایی قهرمانی چهارم در آسیا را داشته باشد.دوشنبه شب، شب تلخی برای برادران مجیدی روی نیمکت استقلال بود. برای فرهاد به عنوان سرمربی و برای فرزاد به عنوان کمک سرپرست. آنها بعد از – از دست دادن جام قهرمانی لیگ برتر و جام حذفی امیدوار بودند با پیروزی در دیدار با الهلال ضمن صعود به مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا شروع خوبی در فصل جدید بازی ها داشته باشند اما شرایط باب میل آنها پیش نرفت و پرونده این فصل از بازی های لیگ قهرمانان آسیا به تلخی هر چه تمامتر برای استقلال و برادران مجیدی بسته شد.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " استقلال ؛ نیمکت استقلال بعد از تثبیت پیروزی الهلال از منبع پارس فوتبال. "

اخبار گوناگون

× ×