روی خط خبر

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

خبر "علیرضا رضایی ؛ قرنطینه علیرضا رضایی و بهزاد نوشادی در کشور امارات" از منبع پارس فوتبال درتاریخ ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ مربوط به تیم استقلال با موضوع lig-لیگ منتشر شد.

علیرضا رضایی ؛ قرنطینه علیرضا رضایی و بهزاد نوشادی در کشور امارات

۲ عضو تیم فوتبال استقلال همچنان در کشور امارات در قرنطینه حضور دارند.

نوشته مشکل بزرگ برای استقلال ؛ قرنطینه دو استقلالی در امارات اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

۲ عضو تیم فوتبال استقلال همچنان در کشور امارات در قرنطینه حضور دارند. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : کاروان تیم فوتبال استقلال روز گذشته از امارات به تهران بازگشت اما در این سفر علیرضا رضایی و بهزاد نوشادی ۲ عضو کرونایی این تیم مجبور شدند در دبی باقی بمانند.دکتر بهزاد نوشادی مربی بدنساز تیم فوتبال استقلال به همراه علیرضا رضایی همچنان در هتل محل اقامت آبی پوشان قرنطینه هستند و باید تا هفته آینده در امارات باقی بمانند تا از آنها تست گرفته شود. تا زمانی که تست این دو نفر منفی نشود حق حضور در فرودگاه را نخواهند داشت.در صورت منفی شدن تست، این ۲ نفر به تهران باز خواهند گشت و در تمرینات آبی پوشان که از اواخر هفته آینده آغاز می شود شرکت خواهند کرد. تمرینات استقلال توسط کادر فنی این تیم به مدت ۶ روز تعطیل شده است.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " علیرضا رضایی ؛ قرنطینه علیرضا رضایی و بهزاد نوشادی در کشور امارات از منبع پارس فوتبال. "

اخبار گوناگون

× ×