روی خط خبر

  • لیگ
  • پارس فوتبال
  • استقلال ؛ ماجرای قراردادهای چند میلیاردی و کفش هایی که استقلالی ها در زمین سُر می خوردند!

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

خبر "استقلال ؛ ماجرای قراردادهای چند میلیاردی و کفش هایی که استقلالی ها در زمین سُر می خوردند!" از منبع پارس فوتبال درتاریخ ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ مربوط به تیم استقلال با موضوع lig-لیگ منتشر شد.

استقلال ؛ ماجرای قراردادهای چند میلیاردی و کفش هایی که استقلالی ها در زمین سُر می خوردند!

ماجرای کفش های استوک بازیکنان استقلال در دیدار با الهلال به یکی از سوژه های عیجب این تیم تبدیل شده است.

نوشته ماجرای عجیب استوک های استقلال ؛ چرا استقلالی ها در زمین سُر می خوردند! اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

ماجرای کفش های استوک بازیکنان استقلال در دیدار با الهلال به یکی از سوژه های عیجب این تیم تبدیل شده است. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : سر خوردن گاه وبیگاه تعدادی از بازیکناناستقلال در جدال با حریف عربستانی مسئله ای است که بسیاری از عوامل باشگاه آن را به انتخاب نامناسب کفش های استوک دار بازیکنان مرتبط کرده اند و معتقدند چنین اشتباهات فاحشی از فوتبالیست هایی که در سطح اول آسیا بازی می کنند، فوق العاده عجیب است.از قرار معلوم یکی دو نفر از بازیکنان استقلال در پاسخ به این مؤاخذه که چرا از کفش استوک دار مناسب استفاده نکرده بودند، پس از پایان بازی مدعی شدند که چنین کفش هایی را در اختیار نداشتند و به همین خاطر مجبور شدند همان هایی که همراهشان بود را بپوشند ! ادعایی که باعث ناراحتی و عصبانیت مسئولان باشگاه شده است.آنها مدعی اند بازیکنانی که حالا قراردادهایشان به پنج میلیارد تومان برای هر فصل نزدیک شده، چگونه کفش درست و حسابی برای چنین مسابقه حساس در اختیار ندارند و به فکرشان هم نرسیده تا قبل از بازی این مشکل را حل کنند؟

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " استقلال ؛ ماجرای قراردادهای چند میلیاردی و کفش هایی که استقلالی ها در زمین سُر می خوردند! از منبع پارس فوتبال. "

اخبار گوناگون

× ×