روی خط خبر

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

خبر "امیرحسین فتحی این روزها در فدراسیون فوتبال دیده می شود" از منبع پارس فوتبال درتاریخ ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ مربوط به تیم استقلال با موضوع lig-لیگ منتشر شد.

امیرحسین فتحی این روزها در فدراسیون فوتبال دیده می شود

امیرحسین فتحی مدیرعامل سابق باشگاه استقلال این روزها در فدراسیون فوتبال دیده می شود.

نوشته ماجرای بازگشت مدیرعامل سابق استقلال اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

امیرحسین فتحی مدیرعامل سابق باشگاه استقلال این روزها در فدراسیون فوتبال دیده می شود. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : امثال امیرحسین فتحی و علی خطیر رابطه بسیار خوبی با عزیزی خادم رئیس فدراسیون فوتبال دارند و حتی خیلی ها می گویند خطیر نقش کلیدی در فدراسیون فوتبال دارد.در مورد امیرحسین فتحی هم که مدیرعامل سابق استقلال و مدیر فعلی مجموعه ورزشی انقلاب است، شنیدیم احتمال بازگشت دوباره اوبه فوتبال وجود دارد.البته قرار نیست فتحی مدیرعامل استقلال شود اما به هر حال احتمال بازگشت او به فوتبال هست و شاید علی خطیر هم در فدراسیون یا باشگاه استقلال پست بگیرد.هواداران استقلال منتظر ایجاد تحولاتی در باشگاه خود هستند و باید دید سجادی در هیئت مدیره این باشگاه تغییراتی را ایجاد می کند؟ هرچند که او گفته برای انتخاب مدیرعامل باشگاه ها فقط اعضای هیئت مدیره تصمیم گیرنده هستند.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " امیرحسین فتحی این روزها در فدراسیون فوتبال دیده می شود از منبع پارس فوتبال. "

اخبار گوناگون

× ×