روی خط خبر

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

خبر "استقلال در شوک ؛ آبی پوشان در آستانه حذف از لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۲۲" از منبع پارس فوتبال درتاریخ ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ مربوط به تیم استقلال با موضوع lig-لیگ منتشر شد.

استقلال در شوک ؛ آبی پوشان در آستانه حذف از لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۲۲

مرتضی تبریزی که هنوز مطالباتش را از استقلال دریات نکرده است، علیه این باشگاه حکم گرفته تا حالا آبی های پایتخت در آستانه حذف از لیگ قهرمانان آسیا 2022 قرار بگیرند.

نوشته استقلال در شوک ؛ آبی پوشان در آستانه حذف از لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۲۲ اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

مرتضی تبریزی که هنوز مطالباتش را از استقلال دریات نکرده است، علیه این باشگاه حکم گرفته تا حالا آبی های پایتخت در آستانه حذف از لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۲۲ قرار بگیرند. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : به گزارش پارس فوتبال، مهاجم سابق استقلال بابت مطالباتش علیه این باشگاه حکم گرفته است.اگر استقلال مطالبات مرتضی تبریزی به اضافه خسارت دیرکرد پرداخت پولش را ندهد، نمی تواند در فصل آینده لیگ قهرمانان آسیا شرکت کند.مرتضی تبریزی بعد از ۲ فصل حضور در استقلال در پایان لیگ نوزدهم از این تیم جدا شد و برای لیگ بیستم با گل گهر سیرجان قرارداد امضا کرد. مرتضی تبریزی هنگام جدایی از استقلال قصد داشت با مدیران باشگاه بر سر مطالباتش توافق کند که با بی تفاوتی مدیران وقت استقلال روبرو شد.او حالا از استقلال شکایت کرده و بابت پرداخت مطالباتش و همچنین جریمه دیرکرد آن حکم گرفته و به نوعی آبی ها را با دردسر بزرگی روبرو کرده است.با این شرایط اگر استقلال نتواند رضایت تبریزی را جلب کند و پول او را پرداخت کند، از فصل آینده لیگ قهرمانان آسیا حذف می شود و پروانه حرفه ای این باشگاه از سوی کنفدراسیون فوتبال آسیا باطل می شود.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " استقلال در شوک ؛ آبی پوشان در آستانه حذف از لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۲۲ از منبع پارس فوتبال. "

اخبار گوناگون

× ×