روی خط خبر

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

خبر "پشت پرده حضور مجیدی در دوبی ؛ چرا سرمربی استقلال به تهران بازنگشت؟" از منبع پارس فوتبال درتاریخ ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ مربوط به تیم استقلال با موضوع lig-لیگ منتشر شد.

پشت پرده حضور مجیدی در دوبی ؛ چرا سرمربی استقلال به تهران بازنگشت؟

فرهاد مجیدی پس از شکست استقلال در دوبی مانده و همراه تیم به تهران بازنگشته است تا با چند بازیکن خارجی مذاکره داشته باشد.

نوشته پشت پرده حضور مجیدی در دوبی ؛ چرا سرمربی استقلال به تهران بازنگشت؟ اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

فرهاد مجیدی پس از شکست استقلال در دوبی مانده و همراه تیم به تهران بازنگشته است تا با چند بازیکن خارجی مذاکره داشته باشد. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : فرهاد مجیدی سرمربی استقلال در دبی مانده تا با چند بازیکن مطرح مذاکره کند.فرهاد مجیدی سرمربی باشگاه استقلال پس از شکست مقابل الهلال با کاروان این تیم به تهران برنگشت و در دبی ماندنی شد.حال از دبی خبر می رسد که مجیدی با مدیربرنامه های چند بازیکن با کیفیت خارجی در حال مذاکره است تا درصورت توافق نهایی؛ بازیکن مدنظر خود را برای عقد قرارداد راهی تهران کند.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " پشت پرده حضور مجیدی در دوبی ؛ چرا سرمربی استقلال به تهران بازنگشت؟ از منبع پارس فوتبال. "

اخبار گوناگون

× ×