روی خط خبر

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

خبر "خبر خوش برای هواداران استقلال ؛ آبی ها ۲ جای خالی دیگر دارند" از منبع پارس فوتبال درتاریخ ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ مربوط به تیم استقلال با موضوع lig-لیگ منتشر شد.

خبر خوش برای هواداران استقلال ؛ آبی ها ۲ جای خالی دیگر دارند

کاملا مشخض است استقلال نیاز به تقویت در برخی از پست ها دارد. این باشگاه در ادامه فصل نقل و انتقالات می تواند 2 سهمیه داخلی جذب کند.

نوشته خبر خوش برای هواداران استقلال ؛ آبی ها ۲ جای خالی دیگر دارند اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

کاملا مشخض است استقلال نیاز به تقویت در برخی از پست ها دارد. این باشگاه در ادامه فصل نقل و انتقالات می تواند ۲ سهمیه داخلی جذب کند. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : به گزارش پارس فوتبال، بازی استقلال برابر الهلال بیش از هر چیزی ثابت کرد این تیم برای پست های مختلف نیاز به جذب بازیکن دارد.استقلال هنوز فرصت دارد با خرید ۲ بازیکن لیگ برتری و البته بازیکن خارجی خود را برای شروع لیگ بیست و یکم تقویت کند.استقلال دوشنبه شب با شکست برابر الهلال از لیگ قهرمانان آسیا حذف شد تا حالا آبی ها حدود یک ماه فرصت داشته باشند خود را برای شروع لیگ بیست و یکم آماده کنند.در این بین فرهاد مجیدی در این بازی ترجیح داد از امیرحسین حسین زاده، جعفر سلمانی، عارف آغاسی و زبیر نیک نفس به عنوان خریدهای تازه وارد استفاده کند ولی شکل کلی بازی نشان داد آبی ها هنوز نیاز به تقویت دارند.جالب است بدانید از میان خریدهای جدید استقلال علیرضا رضایی، عارف آغاسی، ابوالفضل جلالی، زبیر نیک نفس و امین قاسمی نژاد سهمیه لیگ برتری محسوب می شوند و آبی ها این فرصت را دارند دو بازیکن لیگ برتری جذب کنند.البته آبی ها این شانس را هم دارند با خرید بازیکن خارجی خود را برای لیگ بیست و یکم تقویت کنند و به نظر می رسد مدیران باشگاه باید از این فضا استراحت کنند.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " خبر خوش برای هواداران استقلال ؛ آبی ها ۲ جای خالی دیگر دارند از منبع پارس فوتبال. "

اخبار گوناگون

× ×