روی خط خبر

  • لیگ
  • پارس فوتبال
  • افشاگری مدیر استقلال علیه بازیکن جدا شده ؛ پول را به پیراهن استقلال ترجیح داد!

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

خبر "افشاگری مدیر استقلال علیه بازیکن جدا شده ؛ پول را به پیراهن استقلال ترجیح داد!" از منبع پارس فوتبال درتاریخ ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ مربوط به تیم استقلال با موضوع lig-لیگ منتشر شد.

افشاگری مدیر استقلال علیه بازیکن جدا شده ؛ پول را به پیراهن استقلال ترجیح داد!

عضو هیات مدیره استقلال مدعی شد مسعود ریگی فقط بخاطر پول به استقلال آمده بود و حتی افزایش 7 برابری قرارداش را نیز قبول نکرد و به سپاهان رفت.

نوشته افشاگری مدیر استقلال علیه بازیکن جدا شده ؛ پول را به پیراهن استقلال ترجیح داد! اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

عضو هیات مدیره استقلال مدعی شد مسعود ریگی فقط بخاطر پول به استقلال آمده بود و حتی افزایش ۷ برابری قرارداش را نیز قبول نکرد و به سپاهان رفت. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : روایت جدیدی درباره اختلاف مالی باشگاه استقلال با مسعود ریگی منتشر شده است.به گزارش پارس فوتبال، مسعود ریگی در شرایطی از استقلال رفت که مدیران استقلال مدعی اند رقم درخواستی او از باشگاه بسیار زیاد بوده منتهی هافبک فصل گذشته آبی ها نظر دیگری دارد و معتقد است که جدایی او از استقلال اصلا ربطی به مسائل مالی ندارد و او فقط توقع احترام بیشتری از این باشگاه داشت که برخورد خوبی با او صورت نگرفت.بعد از حذف استقلال از لیگ قهرمانان آسیا بود که ناصر فریادشیران معاون باشگاه استقلال، در برنامه فوتبال برتر اعلام کرد ریگی به دنبال عقد قرارداد بین ۱۵ تا ۲۰ میلیارد تومان با استقلال بوده که هم هافبک سپاهان این مساله را تکذیب کرد هم اینکه مدیر برنامه های او مدعی شد که از طرف آنها هیچ پیشنهاد مالی به استقلال داده نشده هر چند که پیشنهاد باشگاه کمتر از حد انتظار آنها بوده است.در چنین شرایطی، اصغر ملکیان رئیس هیات مدیره استقلال توپ را به زمین ریگی انداخته و درباره جدایی این بازیکن گفته است:وقتی بازیکنی قراردادش به پایان می رسد نهایت دو تا سه برابر قرارداد قبلی اش را پیشنهاد می دهد، اما برای این بازیکن ۷ برابر قرارداد قبلی اش افزایش دادیم. ریگی نمی خواست در استقلال بماند و دنبال عدد بیشتری بود.ملکیان در ادامه صحبتهایش مدعی شده که ریگی، فقط به خاطر پول، پیراهن استقلال را با سپاهان عوض کرده است:این بازیکن خیلی راحت به تیمی رفت که قدرت پرداخت شان بالاتر از ما است. بیشتر تعصب شان به خاطر پول و اعداد و ارقام است و رنگ پیراهن برای شان اهمیت ندارد. هوادار می گوید چرا ریگی را حفظ نکردید، اما با مجوز، قرارداد او را ۷ برابر افزایش دادیم و بالاترین رقم را می خواستیم به او بدهیم.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " افشاگری مدیر استقلال علیه بازیکن جدا شده ؛ پول را به پیراهن استقلال ترجیح داد! از منبع پارس فوتبال. "

اخبار گوناگون

× ×