روی خط خبر

  • لیگ
  • پارس فوتبال
  • مژده به هواداران استقلال ؛ ناجی آبی پوشان برای بازگشت اعلام آمادگی کرد

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

خبر "مژده به هواداران استقلال ؛ ناجی آبی پوشان برای بازگشت اعلام آمادگی کرد" از منبع پارس فوتبال درتاریخ ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ مربوط به تیم استقلال با موضوع lig-لیگ منتشر شد.

مژده به هواداران استقلال ؛ ناجی آبی پوشان برای بازگشت اعلام آمادگی کرد

همه می دانند که استقلال در خط دفاعی مشکل اساسی دارد و باید به زودی حل شود. از این رو، بازگشت روزبه چشمی می تواند بسیار کارساز باشد.

نوشته مژده به هواداران استقلال ؛ ناجی آبی پوشان برای بازگشت اعلام آمادگی کرد اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

همه می دانند که استقلال در خط دفاعی مشکل اساسی دارد و باید به زودی حل شود. از این رو، بازگشت روزبه چشمی می تواند بسیار کارساز باشد. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : به گزارش پارس فوتبال، شاید خط دفاع استقلال با بازگشت مدافع سابق آبی ها به این تیم تکمیل شود.روزبه چشمی تمایل دارد به استقلال برگردد و این احتمال وجود دارد فرهاد مجیدی با بازگشت این بازیکن موافقت کند.بحث بازگشت روزبه چشمی به استقلال از مدتی پیش مطرح است اما در این رابطه اینطور عنوان شده چون این تیم در خط دفاع عارف آغاسی را جذب کرده است، مجیدی ترجیح داده در پست های جلوتر بازیکن جذب کند.اما در بازی با الهلال اشتباهات فاحش مرادمند و عارف آغاسی باعث شده این احتمال وجود داشته باشد نظر مجیدی در مورد بازگشت چشمی به استقلال تغییر کند چون اینطور به نظر می رسد خود او تمایل دارد فصل بعد پیراهن این تیم را برتن کند.روزبه چشمی بازیکنی است که به جز دفاع وسط توانایی بازی در پست هافبک دفاعی را هم دارد و مجیدی می تواند در هر ۲ پست از این بازیکن استفاده کند.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " مژده به هواداران استقلال ؛ ناجی آبی پوشان برای بازگشت اعلام آمادگی کرد از منبع پارس فوتبال. "

اخبار گوناگون

× ×