روی خط خبر

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

خبر "روزبه چشمی خط دفاعی استقلال را تکمیل می کند؟" از منبع پارس فوتبال درتاریخ ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ مربوط به تیم استقلال با موضوع lig-لیگ منتشر شد.

روزبه چشمی خط دفاعی استقلال را تکمیل می کند؟

شاید خط دفاع استقلال با بازگشت روزبه چشمی ، مدافع سابق آبی ها به این تیم تکمیل شود.

نوشته روزبه چشمی و استقلال رسمی می شود ؟ اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

شاید خط دفاع استقلال با بازگشت روزبه چشمی ، مدافع سابق آبی ها به این تیم تکمیل شود. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : بحث بازگشت روزبه چشمی به استقلال از مدتی پیش مطرح است اما در این رابطه اینطور عنوان شده چون این تیم در خط دفاع عارف آغاسی را جذب کرده است، مجیدی ترجیح داده در پست های جلوتر بازیکن جذب کند.اما در بازی با الهلال اشتباهات فاحش مرادمند و عارف آغاسی باعث شده این احتمال وجود داشته باشد نظر مجیدی در مورد بازگشت چشمی به استقلال تغییر کند چون اینطور به نظر می رسد خود او تمایل دارد فصل بعد پیراهن این تیم را برتن کند.روزبه چشمی بازیکنی است که به جز دفاع وسط توانایی بازی در پست هافبک دفاعی را هم دارد و مجیدی می تواند در هر ۲ پست از این بازیکن استفاده کند.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " روزبه چشمی خط دفاعی استقلال را تکمیل می کند؟ از منبع پارس فوتبال. "

اخبار گوناگون

× ×