روی خط خبر

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

خبر "تیمی را بردیم که الهلال حریف استقلال را پرگل شکست داد" از منبع پارس فوتبال درتاریخ ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ مربوط به تیم استقلال با موضوع lig-لیگ منتشر شد.

تیمی را بردیم که الهلال حریف استقلال را پرگل شکست داد

بازیکنان پرسپولیس پس از پیروزی مقابل تیم تاجیکی، در رختکن با کنایه به استقلالی ها پیروزی برابر حریفی که الهلال را با برد پرگل شکست داده بود، جشن گرفتند.

نوشته کنایه سنگین بازیکنان پرسپولیس به قلب استقلال اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

بازیکنان پرسپولیس پس از پیروزی مقابل تیم تاجیکی، در رختکن با کنایه به استقلالی ها پیروزی برابر حریفی که الهلال را با برد پرگل شکست داده بود، جشن گرفتند. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : پرسپولیس نماینده کشورمان موفق شد پدیده مسابقات لیگ قهرمانان آسیا را در خانه خودش حذف کند.پرسپولیس ایران در نیمه اول مقابل تیم سفیدپوش میزبان اکثر زمان بازی را در اختیار داشت و موقعیت هایی را هم روی دروازه حریف ایجاد کرد اما بازیکنان این تیم نتوانستند از موقعیت ها برای رسیدن به گل استفاده کنند.میزبان این دیدار هم هر چند موقعیت هایی را روی دروازه تیم ایرانی ایجاد کرد اما نتوانست دروازه حامد لک را با خطر جدی مواجه کند. در دقایق پایانی نیمه اول نیز حرکت ترکیبی و زیبای بازیکنان پرسپولیس با ارسال عالیشاه موقعیتی خطرناک روی استقلال خلق کرد که مدافعان این تیم توپ را راهی کرنر کردند. این دیدار با نتیجه صفر بر صفر در نیمه نخست به پایان رسید.شاگران یحیی گل محمدی نیز در نیمه دوم همان روال نیمه اول را دنبال کردند و با استفاده از گردش توپ و نفوذ از جناحین به دنبال رسیدن به دروازه حریف بودند اما در رسیدن به گل توفیقی به دست نیاوردند تا سرمربی سرخپوشان در ۱۰ دقیقه پایانی مجبور شود قدرت تهاجمی تیمش را با به میدان فرستادن پاکدل و آل کثیر بیشتر کند.با حضور این دو بازیکن شرایط پرسپولیس متفاوت شد و این تیم حملات گسترده تری را روی دروازه میزبان پی ریزی کرد اما این حملات آنقدر زهردار نبود که این تیم بتواند به آنچه می خواهد دست پیدا کند.در دقیقه ۸۹ پرسپولیس می توانست به گل برتری دست پیدا کند اما ضربه روی زمین مهدی ترابی را مدافع استقلال از روی خط دروازه برگشت داد تا این حمله نماینده ایران هم به جایی نرسد.اما بالاخره در دقیقه ۹۰ مهدی ترابی خیال هواداران پرسپولیس را راحت کرد و با ضربه ای با پای چپ از گوشه محوطه جریمه دروازه حریف را باز کرد تا سرخپوشان ایران به گل برتری دست پیدا کنند.پس از پایان این بازی، بازیکنان پرسپولیس که سراز پا نمی شناختند با خوشحالی در رختکن تیم فریاد می کشیدند: تیمی را بردیم که ۴ گل به الهلال عربستان زده بود.اشاره طعنه آمیز پرسپولیسی ها به شکست استقلال مقابل الهلال عربستان بود. استقلال تاجیکستان، شگفتی رقابتهای این فصل لیگ قهرمانان آسیا بوده و در گروهی که الهلال عربستان در آن حضور داشت، توانست به عنوان تیم صدرنشین، راهی مرحله حذفی شود. کار بزرگ این تیم در مرحله گروهی، پیروزی ۱-۴ مقابل الهلال بود.استقلال ایران دیگر نماینده کشورمان در مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی با نتیجه ۲ برصفر برابر الهلال عربستان شکست خورد و از این رقابت ها حذف شد.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " تیمی را بردیم که الهلال حریف استقلال را پرگل شکست داد از منبع پارس فوتبال. "

اخبار گوناگون

× ×