روی خط خبر

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

خبر "توافق استقلال با پدیده جوان لیگ برتری" از منبع پارس فوتبال درتاریخ ۱۴۰۰/۰۷/۰۴ مربوط به تیم استقلال با موضوع lig-لیگ منتشر شد.

توافق استقلال با پدیده جوان لیگ برتری

ظاهرا شنیده شده است باشگاه استقلال با یک مهاجم جوان لیگ برتری به توافق رسیده است و این بازیکن به زودی با استقلال قرارداد امضا خواهد کرد.

نوشته توافق استقلال با پدیده جوان لیگ برتری اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

ظاهرا شنیده شده است باشگاه استقلال با یک مهاجم جوان لیگ برتری به توافق رسیده است و این بازیکن به زودی با استقلال قرارداد امضا خواهد کرد. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : آخرین خرید لیگ برتری استقلال یک بازیکن جوان خواهد بود.یک مهاجم جوان لیگ برتری در آستانه عقد قرارداد با استقلال قرار دارد.به گزارش پارس فوتبال، استقلال برای تقویت تیم خود همچنان به دنبال جذب بازیکن است و گفته می شود آبی ها روی یک مهاجم جوان لیگ برتری دست گذاشته اند و با خرید او پروژه خرید بازیکنان داخلی این تیم بسته می شود.این بازیکن هم اکنون با باشگاه خود قرارداد دارد و اگر استقلال بتواند رضایتنامه او را بگیرد، قراردادش با آبی ها نهایی خواهد شد.گفتنی است پرونده خریدهای تابستانی استقلال با جذب این مهاجم جوان، عقد قرارداد با روزبه چشمی، تمدید قرارداد با فرشید اسماعیلی و جذب ۲ بازیکن خارجی به پایان خواهد رسید.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " توافق استقلال با پدیده جوان لیگ برتری از منبع پارس فوتبال. "

اخبار گوناگون

× ×