روی خط خبر

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

خبر "تیم سایپا ؛ عاقبت عجیب برای ستاره استقلالی + جزئیات" از منبع پارس فوتبال درتاریخ ۱۴۰۰/۰۷/۱۵ مربوط به تیم استقلال با موضوع lig-لیگ منتشر شد.

تیم سایپا ؛ عاقبت عجیب برای ستاره استقلالی + جزئیات

امین حاج محمدی، مدافع پیشین تیم استقلال و نفت تهران به تیم دسته اولی سایپا پیوست و شاگرد سعید اخباری شد.

نوشته عاقبت عجیب برای ستاره استقلالی + جزئیات اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

امین حاج محمدی، مدافع پیشین تیم استقلال و نفت تهران به تیم دسته اولی سایپا پیوست و شاگرد سعید اخباری شد. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : پس از تمدید قرارداد سعید اخباری و آغاز تمرینات تیم سایپا برای حضور در رقابت های لیگ یک، اخباری فهرستی از بازیکنان موردنظر خود را در اختیار مدیران باشگاه قرار داد تا مذاکرات با آن ها صورت پذیرد و برای فصل جدید، نارنجی پوش شوند.مدیران باشگاه سایپا موفق شدند امین حاج محمدی مدافع پیشین استقلال که محصول آکادمی باشگاه سایپا به شمار می آید و سابقه پوشیدن پیراهن این تیم را دارد، بار دیگر به عضویت سایپا در بیاورند تا این مدافع ۳۰ ساله در فصل جدید لیگ یک برای خودروسازان به میدان برود.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " تیم سایپا ؛ عاقبت عجیب برای ستاره استقلالی + جزئیات از منبع پارس فوتبال. "

اخبار گوناگون

× ×