روی خط خبر

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

خبر "استقلال ؛ وعده جذاب فرهاد مجیدی به هواداران استقلال" از منبع پارس فوتبال درتاریخ ۱۴۰۰/۰۷/۱۵ مربوط به تیم استقلال با موضوع lig-لیگ منتشر شد.

استقلال ؛ وعده جذاب فرهاد مجیدی به هواداران استقلال

فرهاد مجیدی سرمربی استقلال گفت : امسال ما مصمم به موفقیت هستیم، امسال تلاش بیشتری برای استقلال می کنم و این حق هواداران است که بتوانیم به قهرمانی برسیم.

نوشته وعده جذاب فرهاد مجیدی به هواداران استقلال اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

فرهاد مجیدی سرمربی استقلال گفت : امسال ما مصمم به موفقیت هستیم، امسال تلاش بیشتری برای استقلال می کنم و این حق هواداران است که بتوانیم به قهرمانی برسیم. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : ظهر امروز (پنجشنبه) مجموعه تیم فوتبال استقلال مهمان مصطفی آجورلو مدیرعامل این باشگاه در هتل المپیک بود.پیش از آغاز ضیافت ناهار که در فضایی صمیمانه و دوستانه برگزار شد، سرمربی، اعضای هیات مدیره و مدیرعامل استقلال دقایقی صحبت کردند.در ابتدای این جلسه فرهاد مجیدی ضمن تشکر از آجورلو و اعضای هیات مدیره که این جلسه را ترتیب داده اند، گفت:امیدوارم فصل خوبی را بتوانیم کنار هم رقم بزنیم. ما امسال تصمیم گرفتیم تیم نسبتا جوانی را آماده کنیم. خود را به خوبی آماده لیگ کرده ایم. بازیکنان خوبی جذب کرده ایم و چند اسم دیگر هم به باشگاه داده ام تا جذب شوند.سرمربی تیم فوتبال استقلال تصریح کرد:مطمئنم با مدیریت جدید این اتفاق رقم می خورد و امسال ما مصمم به موفقیت هستیم. امسال تلاش بیشتری برای استقلال می کنم و این حق هواداران است که بتوانیم به قهرمانی برسیم.وی افزود:یکی از مشکلات فعلی ما بحث امکانات زمین تمرینی و مسایلی از این دست است. الان مسئله مالی از دغدغه بازیکنان است. از همه بازیکنان به خصوص بازیکنان جدید که بدون دریافتی و با تمام وجود تلاش می کنند، تشکر می کنم. ما در این مدت مشکلات زیادی داشتیم و در یک جمله می توانم بگویم که اتفاقات گذشته در خور نام استقلال نبود. به بازیکنانم هم گفته ام که هواداران توقع قهرمانی دارند.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " استقلال ؛ وعده جذاب فرهاد مجیدی به هواداران استقلال از منبع پارس فوتبال. "

اخبار گوناگون

× ×