روی خط خبر

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

خبر "رسمی ؛ فرشید اسماعیلی از استقلالی ها خداحافظی کرد + سند" از منبع پارس فوتبال درتاریخ ۱۴۰۰/۰۷/۱۵ مربوط به تیم استقلال با موضوع lig-لیگ منتشر شد.

رسمی ؛ فرشید اسماعیلی از استقلالی ها خداحافظی کرد + سند

فرشید اسماعیلی از هواداران استقلال خداحافظی کرد.

نوشته رسمی ؛ فرشید اسماعیلی از استقلالی ها خداحافظی کرد + سند اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

فرشید اسماعیلی از هواداران استقلال خداحافظی کرد. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : فرشید اسماعیلی ، بازیکن فصل گذشته استقلال که به تازگی به العربی پیوسته است، با انتشار پستی در اینستاگرامش از هواداران استقلال خداحافظی کرد:امروز یکی ازسخت ترین لحظات زندگی من است، خداحافظی از تیمی که در ان یادگرفتم ، رشد کردم و از تمام ثانیه ها لذت بردم صدای طرفداران بی نظیر استقلال همیشه در گوشم خواهد ماند چرا که هیچ اهنگی به زیبایی صدای شما نیست.دوست دارم ابتدا از تمام مربیان و هم تیمی هایم تشکر کنم که به من انگیزه دادند تا با همه سختی ها و اشتباهات لحظه ای برای برای موفقیت تیم محبوبم دست از تلاش بر ندارم و با تمام توانم مبارزه کنم.در اخر باید بگویم عده ای فکر میکردند انگیزه من برای جدایی از استقلال مساىل مالی بود اما من برای رسیدن به هدفی که در ذهن داشتم ترجیح دادم تا بازی بیرون ایران را هم تجربه کنم.از شما هواداران بزرگ و فهیم استقلال میخواهم همچنان به این پیراهن عشق بورزید و کمی مهربان تر باشیم، چرا که همه بازیکنان برای قلب و صدای مهربان شما جان میدهند. هیچ نامی بزرگ تر از استقلال و طرفداران عاشقش نیست.امیدوارم روزی دوباره افتخار پوشیدن پیراهن استقلال بزرگ را داشته باشم

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " رسمی ؛ فرشید اسماعیلی از استقلالی ها خداحافظی کرد + سند از منبع پارس فوتبال. "

اخبار گوناگون

× ×