روی خط خبر

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

خبر "ستاره برانکو استقلالی می شود ؟ پدیده لسترسیتی در لیست استقلال" از منبع پارس فوتبال درتاریخ ۱۴۰۰/۰۷/۱۵ مربوط به تیم استقلال با موضوع lig-لیگ منتشر شد.

ستاره برانکو استقلالی می شود ؟ پدیده لسترسیتی در لیست استقلال

مارکو فوتاکس ، مهاجم 196 سانتیمتری مجار، به درخواست فرهاد مجیدی به ترکیب تیم فوتبال استقلال اضافه می شود.

نوشته ستاره برانکو استقلالی می شود ؟ پدیده لسترسیتی در لیست استقلال اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

مارکو فوتاکس ، مهاجم ۱۹۶ سانتیمتری مجار، به درخواست فرهاد مجیدی به ترکیب تیم فوتبال استقلال اضافه می شود. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : بازیکن مد نظر فرهاد مجیدی برای حضور در استقلال به زودی وارد تهران خواهد شد.بعد از حضور مصطفی آجورلو در باشگاه استقلال وی از فرهاد مجیدی خواست تا برای تقویتی تیمش نام بازیکنان خارجی مد نظر خود را مکتوب به باشگاه اعلام کند.وی در جلسه امروز با مدیران باشگاه و بازیکنان هم اعلام کرد لیست چند بازیکن را به باشگاه داده تا جذب شوند.سرمربی تیم استقلال هم در آخرین نشست هیات مدیره درخواست های خود را مطرح کرد و در خط حمله نام بازیکنی را به این باشگاه معرفی کرده که حالا شرایطط حضور وی در ایران فراهم شده است.مارکو فوتاکس مهاجم ۱۹۶ سانتی متری اهل مجارستان بازیکن مد نظر فرهاد مجیدی است به زودی وارد تهران خواهد شد. این بازیکن سابقه بازی در تیم های وردربرمن آلمان، پورتسموث و لسترسیتی انگلستان، هایدوک اشپیلت و… را در کارنامه دارد و آخرین تیم این بازیکن ویدتون مجارستان است.این بازیکن ابتدا در تست های پزشکی باشگاه استقلال حضور پیدا می کند و در صورت عدم وجود مشکل قراردادش را به امضا خواهد رساند.نکته جالب توجه علاقه برانکو ایوانکوویچ سرمربی اسبق پرسپولیس به این بازیکن است زیرا در سال ۹۷ این مربی تصمیم داشت فوتاکس را جذب کند اما در نهایت این موضوع منتفی شد.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " ستاره برانکو استقلالی می شود ؟ پدیده لسترسیتی در لیست استقلال از منبع پارس فوتبال. "

اخبار گوناگون

× ×