روی خط خبر

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

خبر "ستاره تراکتور که تصمیم گرفت خود را در استقلال اثبات کند" از منبع پارس فوتبال درتاریخ ۱۴۰۰/۰۷/۱۶ مربوط به تیم استقلال با موضوع lig-لیگ منتشر شد.

ستاره تراکتور که تصمیم گرفت خود را در استقلال اثبات کند

سعید مهری هافبک باشگاه تراکتور که زمستان گذشته توسط محمود فکری جذب شد و فرصت کمی توسط فرهاد مجیدی برای بازی در استقلال به دست آورده است، دنبال اثبات خود به سرمربی آبی ها برای فصل جدید است.

نوشته ستاره تراکتور که تصمیم گرفت خود را در استقلال اثبات کند اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

سعید مهری هافبک باشگاه تراکتور که زمستان گذشته توسط محمود فکری جذب شد و فرصت کمی توسط فرهاد مجیدی برای بازی در استقلال به دست آورده است، دنبال اثبات خود به سرمربی آبی ها برای فصل جدید است. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : بازیکن استقلال خلاف اول فصل تصمیم گرفته در این تیم بماند.سعید مهری بازیکنی است که در نیم فصل دوم لیگ بیستم با استقلال قرارداد امضا اما فرصت کمی برای بازی کردن پیدا کرد.او در بازی با الهلال هم فرصتی برای بازی کردن پیدا نکرد و به همین دلیل هم تصمیم گرفته بود از آبی های پایتخت جدا شود و راهی تیم دیگری بشود، موضوعی که با مخالفت فرهاد مجیدی روبرو شده بود.به نظر می رسد سعید مهری طی صحبت هایی که با مجیدی داشته است، از جدایی از استقلال فعلا منصرف شده و تلاش می کند در رقابت با بازیکنانی مثل زبیر نیک نفس، آرش رضاوند و مهدی مهدی پور جای خود را در ترکیب اصلی پس بگیرد.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " ستاره تراکتور که تصمیم گرفت خود را در استقلال اثبات کند از منبع پارس فوتبال. "

اخبار گوناگون

× ×