روی خط خبر

  • لیگ
  • پارس فوتبال
  • آخرین خبر درباره بازگشت هرویه میلیچ به استقلال ؛ مدیر برنامه ستاره کروات پاسخ داد

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

خبر "آخرین خبر درباره بازگشت هرویه میلیچ به استقلال ؛ مدیر برنامه ستاره کروات پاسخ داد" از منبع پارس فوتبال درتاریخ ۱۴۰۰/۰۷/۱۶ مربوط به تیم استقلال با موضوع lig-لیگ منتشر شد.

آخرین خبر درباره بازگشت هرویه میلیچ به استقلال ؛ مدیر برنامه ستاره کروات پاسخ داد

علیرضا بهرامی مدیربرنامه های هرویه میلیج در خبری اختصاصی به خبرگزاری پارس فوتبال گفت : هرویه میلیچ قصد دارد قبل از شکایت به فیفا توافق کند. جلسه شنبه با معاونت باشگاه استقلال برای رسیدن به تفاهم است ، نه برای برگشتن هرویه میلیچ به استقلال. بحث بازگشت او به کادرفنی مربوط است.

نوشته آخرین خبر درباره بازگشت هرویه میلیچ به استقلال ؛ مدیر برنامه ستاره کروات پاسخ داد + جزئیات اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

علیرضا بهرامی مدیربرنامه های هرویه میلیج در خبری اختصاصی به خبرگزاری پارس فوتبال گفت : هرویه میلیچ قصد دارد قبل از شکایت به فیفا توافق کند. جلسه شنبه با معاونت باشگاه استقلال برای رسیدن به تفاهم است ، نه برای برگشتن هرویه میلیچ به استقلال. بحث بازگشت او به کادرفنی مربوط است. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : هرویه میلیچ ، ستاره کروات باشگاه استقلال که محبوبیت زیادی در نزد هواداران استقلال دارد پس از اختلافش با احمد مددی ، مدیرعامل پیشین استقلال و عدم پرداخت مطالباتش ایران را به مقصد کشورش ترک کرد و با هواداران و هم تیمی هایش خداحافظی کرد.علیرضا بهرامی ، مدیربرنامه های میلیچ در خبری اختصاصی به خبرنگار پارس فوتبال گفت:هرویه میلیچ قصد دارد قبل از شکایت به فیفا توافق کند. جلسه شنبه با معاونت باشگاه استقلال برای رسیدن به تفاهم است ، نه برای برگشتن هرویه میلیچ به استقلال. بحث بازگشت او به کادرفنی مربوط است.ناگفته نماند که میلیچ راغب است که دوباره به ایران برگردد و برای استقلال به میدان برود که این مهم تنها با تایید کادرفنی برآورده خواهد شد.گفتنی است که علیرضا بهرامی مدیربرنامه میلیچ روز شنبه راهی باشگاه استقلال می شود تا آخرین مذاکرات را درباره این مبحث با یکدیگر داشته باشند.باید منتظر ماند و دید که آیا باشگاه با میلیچ توافق می کند یا این ستاره کروات در نهایت راهی فیفا می شود ؟

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " آخرین خبر درباره بازگشت هرویه میلیچ به استقلال ؛ مدیر برنامه ستاره کروات پاسخ داد از منبع پارس فوتبال. "

اخبار گوناگون

× ×