روی خط خبر

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

خبر "ناگفته هایی از جدایی ستاره جنجالی استقلال" از منبع پارس فوتبال درتاریخ ۱۴۰۰/۰۷/۱۶ مربوط به تیم استقلال با موضوع lig-لیگ منتشر شد.

ناگفته هایی از جدایی ستاره جنجالی استقلال

در حالی که تا همین چند روز پیش بحث تمدید قرارداد فرشید اسماعیلی با استقلال مطرح بود، حالا مشخص شده است که او از یک ماه پیش توافقات خود را با باشگاه العربی قطر انجام داده است.

نوشته ناگفته هایی از جدایی ستاره جنجالی استقلال اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

در حالی که تا همین چند روز پیش بحث تمدید قرارداد فرشید اسماعیلی با استقلال مطرح بود، حالا مشخص شده است که او از یک ماه پیش توافقات خود را با باشگاه العربی قطر انجام داده است. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : خبر پیوستن فرشید اسماعیلی به تیم العربی قطر در حالی در روزهای تعطیل پایان هفته منتشر شد که این موضوع از یک ماه پیش مشخص شده بود.فرشید اسماعیلی هافبک تهاجمی فصل گذشته استقلال که با عقد قراردادی یک ساله به تیم العربی قطر پیوست در روزهای حضور تیم استقلال در امارات برای دیدار مقابل الهلال در شهر دبی حضور داشت و به گفته نزدیکان به تیم استقلال از همان زمان درصدد پیوستن به یکی از تیم های عربی حوزه خلیج فارس بود. موضوعی که البته فرهاد مجیدی سرمربی تیم از آن خبر داشت که به همین خاطر صحبت و تلاشی برای ادامه همکاری با فرشید اسماعیلی در هیچ یک از جلساتش با سردار آجرلو و دیگر اعضای هیئت مدیره باشگاه استقلال مطرح نکرد.خبرهای رسیده از اردوی تیم استقلال و بازیکنان نزدیک به فرشید اسماعیلی حاکی از آن است که این بازیکن درست در روزهای قبل از بازی استقلال و الهلال (که در ۲۲ شهریور برگزار شد) به آنها گفته بود که با در دست داشتن دو پیشنهاد از تیم های عربی و شرایط باشگاه استقلال به لحاظ پرداخت مالی تصمیمش برای جدایی را گرفته و این موضوع را به اطلاع آنها و البته فرهاد مجیدی هم رسانده بود.فرشید اسماعیلی از ابتدای فصل پانزدهم از فجر شهید سپاسی شیراز به تیم استقلال پیوسته بود که در این مدت ۱۳۰ بار با پیراهن استقلال در لیگ برتر به میدان رفت و موفق شد ۱۳ گل در ۶ فصل برای این تیم به ثمر رساند.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " ناگفته هایی از جدایی ستاره جنجالی استقلال از منبع پارس فوتبال. "

اخبار گوناگون

× ×