روی خط خبر

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

خبر "آماده نبودن ستاره یاغی استقلال پس از بازگشت به تمرینات آبی ها" از منبع پارس فوتبال درتاریخ ۱۴۰۰/۰۷/۱۶ مربوط به تیم استقلال با موضوع lig-لیگ منتشر شد.

آماده نبودن ستاره یاغی استقلال پس از بازگشت به تمرینات آبی ها

رشید مظاهری دروازه بان استقلال که به دلیل اختلاف با مدیران وقت آبی ها از این تیم جدا شده بود، پس از بازگشت به استقلال آمادگی لازم را ندارد و در تمرینات به صورت اختصاصی تمرین می کند.

نوشته آماده نبودن ستاره یاغی استقلال پس از بازگشت به تمرینات آبی ها اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

رشید مظاهری دروازه بان استقلال که به دلیل اختلاف با مدیران وقت آبی ها از این تیم جدا شده بود، پس از بازگشت به استقلال آمادگی لازم را ندارد و در تمرینات به صورت اختصاصی تمرین می کند. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : سرمربی استقلال برای اضافه کردن دروازه بان تیمش به تمرینات گروهی عجله ای ندارد.رشید مظاهری دروازه بانی است که به دلیل فسخ قرارداد با استقلال تهران بیش از یک ماه از تمرینات دور بود اما او بعد از انتخاب آجورلو به عنوان مدیرعامل باشگاه دوباره برای بازگشت به این تیم چراغ سبز نشان داد و با این باشگاه قرارداد امضا کرد.نکته جالب اینکه در چند روزی که مظاهری به تمرین استقلال برگشته او به دلیل ضعف بدنی به صورت اختصاصی کار کرده و هنوز به تمرینات گروهی اضافه نشده است.گفتنی است مجیدی به طور قطع در بازی با هوادار در هفته اول لیگ برتر از حسین حسینی درون دروازه استفاده می کند.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " آماده نبودن ستاره یاغی استقلال پس از بازگشت به تمرینات آبی ها از منبع پارس فوتبال. "

اخبار گوناگون

× ×