روی خط خبر

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

خبر "جدایی ستاره محبوب استراماچونی از استقلال" از منبع پارس فوتبال درتاریخ ۱۴۰۰/۰۷/۱۶ مربوط به تیم استقلال با موضوع lig-لیگ منتشر شد.

جدایی ستاره محبوب استراماچونی از استقلال

سجاد آقایی بازیکن جوان و 22 ساله استقلال با مذاکره با باشگاه ، از جمع آبی های پایتخت جدا شد.

نوشته جدایی ستاره محبوب استراماچونی از استقلال اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

سجاد آقایی بازیکن جوان و ۲۲ ساله استقلال با مذاکره با باشگاه ، از جمع آبی های پایتخت جدا شد. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : سجاد آقایی بازیکن جوان و ۲۲ ساله ای است که با حضور در پایه های استقلال و درخشش در تیم امید این باشگاه مطرح شد. در زمان وینفرد شفر، او به تیم بزرگسالان راه یافت و پس از حضور آندره آ استراماچونی، این بازیکن چندین بار نیز موفق شد برای آبی های پایتخت گلزنی کند.پس از جدایی استراماچونی و حضور مجیدی، این بازیکن کمتر به کار گرفته شد و در قراردادی قرضی راهی ذوب آهن شد. با حضور محمود فکری، این مهاجم جوان یک بار دیگر و این مرتبه به نساجی قائمشهر قرض داده شد و پس از پایان فصل قبل، به جمع آبی ها بازگشت.آقایی طی مذاکرتی که روزهای گذشته با مدیران استقلال داشت، در نهایت تصمیم گرفت از این تیم جدا شده و برای فرصت حضور بیشتر در میادین، تیم دیگری را انتخاب کند.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " جدایی ستاره محبوب استراماچونی از استقلال از منبع پارس فوتبال. "

اخبار گوناگون

× ×