روی خط خبر

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

خبر "پشت پرده ماجرای جدایی فرشید اسماعیلی از استقلال و حضور در تیم قطری" از منبع پارس فوتبال درتاریخ ۱۴۰۰/۰۷/۱۶ مربوط به تیم استقلال با موضوع lig-لیگ منتشر شد.

پشت پرده ماجرای جدایی فرشید اسماعیلی از استقلال و حضور در تیم قطری

خبر پیوستن فرشید اسماعیلی به تیم العربی قطر در حالی در روزهای تعطیل پایان هفته منتشر شد که این موضوع از یک ماه پیش مشخص شده بود.

نوشته پشت پرده ماجرای جدایی فرشید اسماعیلی از استقلال و حضور در تیم قطری اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

خبر پیوستن فرشید اسماعیلی به تیم العربی قطر در حالی در روزهای تعطیل پایان هفته منتشر شد که این موضوع از یک ماه پیش مشخص شده بود. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : فرشید اسماعیلی هافبک تهاجمی فصل گذشته استقلال که با عقد قراردادی یک ساله به تیم العربی قطر پیوست در روزهای حضور تیم استقلال در امارات برای دیدار مقابل الهلال در شهر دبی حضور داشت و به گفته نزدیکان به تیم استقلال از همان زمان درصدد پیوستن به یکی از تیم های عربی حوزه خلیج فارس بود. موضوعی که البته فرهاد مجیدی سرمربی تیم از آن خبر داشت که به همین خاطر صحبت و تلاشی برای ادامه همکاری با فرشید اسماعیلی در هیچ یک از جلساتش با سردار آجرلو و دیگر اعضای هیئت مدیره باشگاه استقلال مطرح نکرد.خبرهای رسیده از اردوی تیم استقلال و بازیکنان نزدیک به فرشید اسماعیلی حاکی از آن است که این بازیکن درست در روزهای قبل از بازی استقلال و الهلال (که در ۲۲ شهریور برگزار شد) به آنها گفته بود که با در دست داشتن دو پیشنهاد از تیم های عربی و شرایط باشگاه استقلال به لحاظ پرداخت مالی تصمیمش برای جدایی را گرفته و این موضوع را به اطلاع آنها و البته فرهاد مجیدی هم رسانده بود.فرشید اسماعیلی از ابتدای فصل پانزدهم از فجر شهید سپاسی شیراز به تیم استقلال پیوسته بود که در این مدت ۱۳۰ بار با پیراهن استقلال در لیگ برتر به میدان رفت و موفق شد ۱۳ گل در ۶ فصل برای این تیم به ثمر رساند.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " پشت پرده ماجرای جدایی فرشید اسماعیلی از استقلال و حضور در تیم قطری از منبع پارس فوتبال. "

اخبار گوناگون

× ×