روی خط خبر

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

خبر "اولتیماتوم به فرهاد مجیدی ؛ استقلال در نقل و انتقالات غوغا می کند" از منبع پارس فوتبال درتاریخ ۱۴۰۰/۰۷/۱۶ مربوط به تیم استقلال با موضوع lig-لیگ منتشر شد.

اولتیماتوم به فرهاد مجیدی ؛ استقلال در نقل و انتقالات غوغا می کند

فرهاد مجیدی در جلسه مشترک بازیکنان و مدیران استقلال از جوانگرایی استقلال سخن گفت.

نوشته اولتیماتوم به فرهاد مجیدی ؛ استقلال در نقل و انتقالات غوغا می کند اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

فرهاد مجیدی در جلسه مشترک بازیکنان و مدیران استقلال از جوانگرایی استقلال سخن گفت. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : فرهاد مجیدی هیچ بهانه ای در مورد تیم بستن نیاورد و حرفی از کمبودها نزد. او گفت تیم استقلال را خودش بسته و جوانگرایی کرده است.فرهاد مجیدی که قبلا گفته بود تیم را دلال ها می بندند، امسال خودش استقلال را بسته و در جلسه مدیران و بازیکنان اصلا بهانه نیاورد.فرهاد در ادامه تاکید کرد که بازیکنانش خوب می دانند امسال هواداران فقط از استقلال قهرمانی می خواهند و به کمتر از آن راضی نیستند.او وظیفه مهم شاگردانش را جلوی سردار آجرلو و اعضای هیئت مدیره یادآوری کرد و از وظیفه مهم بازیکنان استقلال در لیگ جدید حرف زد.البته همان طور که می دانید مجیدی در صدد است تا حداقل سه بازیکن دیگر را تا قبل از شروع لیگ جذب کند اما به طور حتم هماهنگ کردن آنها با بقیه نفرات کار ساده ای نیست.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " اولتیماتوم به فرهاد مجیدی ؛ استقلال در نقل و انتقالات غوغا می کند از منبع پارس فوتبال. "

اخبار گوناگون

× ×